Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Glosniki 5.1 TRACER ECLIPSE czy Modecom MC-2810

marioccp 14 Jul 2006 12:29 1143 7
    marioccp
    Level 17  
    5.1 TRACER ECLIPSE
    czy
    Modecom MC-2810 5.1
    ?????
    nanek2006
    Level 11  
    Zdecydowanie polecam głośniki Modecom MC-2810 5.1 z Subuferem w drewnianej obudowie.
    ghambit
    Level 24  
    Ja mimo wszystko wolałbym tracera, firma modecom źle mi się kojarzy.
    A Trasera słyszałem w akcji, Pozdrawiam.
    FlaY
    Level 13  
    a ja używane głośniki creativa lub logitecha
    /|\Atari
    Level 27  
    mi z kolei tracer źle się kojaży po całej odmiennej gamie sprzętu (zasilacze, myszy, klawiatury itd...) więc w przypadku tego produktu jakość wykonania też nie będzie pewnie rzucać na kolana (co przełoży się na brzmienie). W przypadku modecoma z kolei słyszałem, że ludzie skarżyli się na przydźwięk sieciowy w głośnikach.
    nanek2006
    Level 11  
    Modecom jest lepszy :yes: (lepszy niż Tracer) a trzymając się tematu polecam markę Creative lub Technicsa (ewentualnie FERGUSON z tańszych) :D Tracer to tanie badziewie. :lol:
    marioccp
    Level 17  
    Ja mam stycznosc z obiema wersjami zestawow.
    Tracer jest drozszy o jakies 50zl, nie szumi, zewnetrzny wzmacniacz, porzadny pilot i mocny bas to plusy, generalnie duzo mocniejsze. Minusy to brzydszy wyglad, satelitki okropne.
    Wlasnie nie wiem czy warto mi zamieniac MC na Tracera jak uwazacie?
    /|\Atari
    Level 27  
    nanek, gdzie ty masz styczność z głośnikami 5.1 Technicsa dla komputera? Nie myl pojęcia kina domowego z zestawem 5.1 pod kompa. Bo tą drogą idąc to też mógłbym polecić Technicsa z wyższej półki, czyli Panasonica (sam użytkuje przy komputerze). Ale to już temat rzeka.

Mario, weź te które tobie będą odpowiadać, a nie komuś innemu:] własna satysfakcja jest najważniejsza.