Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Numery SMSów z bramki Orange

16 Lip 2006 10:47 1266 5
  • Poziom 15  
    Witam. Mam pytanie do osób korzystających z M-Boxa. Dlaczego po wysłaniu smsa z bramki, na niektórych telefonach widać nazwę osoby do której przypisany jest autentyczny numer z książki telefonu (podawany przy rejestracji w serwisie), natomiast na innych telefonach jest to sam numer bramki? Po prostu w pierwszym przypadku wygląda to jakby ktoś wysyłał smsy ze swojego telefonu a w drugim - z bramki internetowej. O co w tym chodzi i od czego to zależy?
  • Poziom 17  
    Może zalezy od telefonu... lub czy zostawisz teskt na początku wyświelany w polu pisania np. Od xxx: a jesli go skasujesz to będzie numer z bramki ;>
  • Poziom 15  
    To nie to i chyba nie zależy także od modelu telefonu bo właśnie sobie przypomniałem że wysyłałem smsy z M-Boxa na Nokię 3510i które na początku przychodziły tak jakbym wysyłał je z własnej komórki (pamiętam że nawet sprawdzałem w telefonie szczegóły smsa i nie było tam numeru bramki), później coś się stało i przychodziły już jako numerek bramki. Ciekawe o co w tym chodzi.
  • Poziom 16  
    W sieci orange numery zaczynają się od 102, jest to numer bezpośrednio do skrzynki MBox, natomiast numery te nie działają poza orange i w innych sieciach na telefonie wyświetla się numer na który bramka MBox jest zarejestrowana czyli nasz :D
  • Poziom 17  
    Bynio napisał:
    W sieci orange numery zaczynają się od 102, jest to numer bezpośrednio do skrzynki MBox, natomiast numery te nie działają poza orange i w innych sieciach na telefonie wyświetla się numer na który bramka MBox jest zarejestrowana czyli nasz :D

Chyba nie... dziewczynie wysyłałem esy z orange.... i ona tez ma orange a potem je czytalem i byl es tak jak by z mojego numeru i ona tak samo mi wysyłała i dostawałem czasem tak jak by z jej numeru.... ;) też na 3510i i na 3410

Dodano po 1 [minuty]:

A najlepszym rozwiązaniem było by niesprzeczanie się tylko napisanie czysto i jsno do orange.pl....!! ;) nikt z nas niejest chyba webmasterem lub adminem bramki więc aż tak dużo to o niej chyba niewiemy ;P
  • Poziom 16  
    Posiadam MBox dla firm i nie zauważyłem aby było jakieś odstępstwo od tego co tu napisałem, może faktycznie jest to jeszcze jakoś sparametryzowane na bramce....