Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Osprzęt kablowy
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vw Sharan - Schemat kabli do podłączenia alarmu

17 Lip 2006 00:10 3053 1
  • Poziom 11  
    czy miał ktoś z was koledzy doczynienia z takim pojazdem ......?!...chodzi mi o schemat podłączenia alarmu ...w tym samochodzie jest zainstalowany już alarm ...cobra..na pilocie z tyłu jest nazwa (.cobra c 06780 .model 7777 delka elektronik ) nie montowałem takiego alarmu jeszcze ..( ten pojazd jest sprowadzony z niemiec i tam był montowany ten alarm ) nie działają centralne z pilota ....("koledze) nie zależy żebym już teraz naprawiał mu ...ale chciałbym mu pomóc ( takiego modelu cobry nie ma na w tym portalu)
  • Osprzęt kablowy
  • Poziom 11  
    przepraszam .......ale sprawa się wyjaśniła ta wersja ma takie same kolory przewodów jak inne ( vw ) które posiadają funkcję komfort i ryglowanie ......poprostu nie sprawdziłem tego a zadałem pytanie !!!..ALE ! TA WERSJA POSIADA swoje dodatkowe zabezpieczenie (.centralkę i sygnał -..zwykły..tradycyjny.- .)....centralka uruchamia sygnał i kierunkowskazy ...problem w tym że nagle po włączeniu zapłonu alarm się uruchomił ..i tak było za każdym razem !! potem bez zapłonu się włączał na 30 sek i wyłączał ( wtym czasie mogłem pojazd bez problemu uruchomić ) alarm zamontowałem prawidłowo ..dodatkowo zabezpieczyłem diodami ..aby nie kolidował z instalacją samochodową !! nawet po rozłączeniu alarmu działo się to samo !! ..potem nagle wróciło wszystko do normy dlaczego ????? a (cobra )wiem jaka była wyrzuciłem ją ...proszę o pomoc !!chciałbym to wiedzieć !!!!!!!!!!!

Dodano po 16 [minuty]:

jak włączył sie alarm fabryczny ...to mogłem go wyłączyć czasami swoim alarmem który zamontowałem !!???? ....centralkę zabezpieczyłem cienką specjalną gabką i ukryłem .. może przed zabezpieczeniem była w pobliżu innych centralek elektrycznych i to było przyczyną ????????