Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Program zliczający godziny pracy

mkaminski100 17 Jul 2006 17:28 13990 1
    mkaminski100
    Level 18  
    Mam pewien problem, to znaczy nigdy nie wiem ile pracowałem i czy wykonałem dużo czy mało nadgodzin. Kiedy dostaję "kwitek" to się zawsze zastanawiam czy dobrze jest czy źle pliczone. Jestem w Angli a tu nadgodziny są naliczane dopiero po przepracowaniu "stawki" tygodniowej (np 37h). Jeśli więc w poniedziałek zwolnię sie po 6 godzinach to dodatkowe 2 godziny we wtorek będą liczone jako "dopełnienie" poniedziałku. Dodatkowo zestawienia otrzymuję co tydzień.
    Szukam więc jakiegoś prostego programu który po codziennych wpisach rozpoczęcia i zakończenia pracy policzy mi ile godzin zrobiłem w tygodniu i ile mam nadgodzin czy np godzin pracy w weekend.
    Owszem, można to zrobić w Excelu ale może ktoś zna prosty program do takich "obliczeń"
    Z góry dziękuję za pomoc.
    md
    Level 39  
    Prostych programów do takich obliczeń raczej nie ma, bo mówimy tutaj o rozliczaniu czasu pracy pracowników, więc uzywa się do tego programów kadrowo-płacowych. Twoje potrzeby mieszczą się w kategorii hobby, więc wystarczy Excel lub arkusz z OpenOffice. W Excelu masz nawet taki szablon "karta czasu" - w opisie, a w szablonie "karta godzin"