Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Astra II klimatronik + kierunek nawiewu.

dymkowski 18 Jul 2006 09:15 2366 4
    dymkowski
    Level 10  
    Nie działa zmiana kierunku nawiewu.
    Jest to rocznik 2002 z klimatronikiem, więc zmiana kierunku nawiewu sterowana jest silniczkiem. Nikt na innych fora nawet się nie odzywa w tym temacie. Może ktoś ma schemat takiej instalacji, jak to pomierzyć? Nie mam możliwości podmienienia sterownika( mało spotykany).
    W książce "Sam naprawiam" opisany jest układ manualny:cry:
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    Sławek62
    Level 17  
    Schematu nie posiadam. Ale interesuje mnie co już sprawdziłeś? Czy reszta działa? Czy usterka wystąpiła niespodziewanie,czy następowała stopniowo.
    dymkowski
    Level 10  
    Sławek62 wrote:
    Schematu nie posiadam. Ale interesuje mnie co już sprawdziłeś? Czy reszta działa? Czy usterka wystąpiła niespodziewanie,czy następowała stopniowo.

Kupiłem to auto dopiero.....
    technik0
    Level 12  
    Dobra i prosta rada.Sam niewiele wymyślisz.Klimatronik jest dość skomplikowany pod kątem sterowania ale pięknie diagnozuje się komputerem.Pojedź do serwisu sprawdzą i powiedzą co jest.Zaoszczędzisz i czas i pieniądze.Schemat posiadam ale na niewiele Ci się przyda.
    dymkowski
    Level 10  
    Usunięcie błędów pomogło.
    Jak ktoś miałby taki problem, faktycznie polecam podłączyć samochód pod kompa. Problem znika.