Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi a3 1.9tdi 99r Jakie są numery brakujących przekaźników?

casper8 19 Lip 2006 12:36 2082 5
  • #1 19 Lip 2006 12:36
    casper8
    Poziom 13  

witam mam taki problem byla wymieniana instalacja i brakuje mi swiatel postojowych z tylu i swiatel stop okazalo sie ze brakuje jakichs dwoch przekaznikow wie ktos moze jakie one maja numery ? bo tak niezbyt moge cos dopasowac

pozdrawiam casper

0 5
  • #2 19 Lip 2006 19:39
    altronik
    Poziom 15  

stop i pozycje nie są załaczane przez przekażniki !

0
  • #3 20 Lip 2006 23:15
    casper8
    Poziom 13  

witam i sluchal tez tak sadzilem ale jak zworkuje wszystko na gniazdach przekaznikow to jest wszystko ok wiec mam zagadke bo pierwszy raz cos takiego widze wedlug serwisu twierdza ze im wyszukanie tych przekaznikow zajmie ok 2 dni ale koszta magiczne myslalem ze ktos sie z tym spotkal jak ktos ma jakas propozycje na przekazniki to poprosze o pomoc bynajmniej od postojowych ma ok 9 pinow a od stopow ma ok 7 pi now jest to ciekawe bo zastanawialem sie czy tego nie zezworkowac ?
    pozdrawiam casper

Dodano po 3 [minuty]:

ps zajmuje sie elektryka od kilku lat a elektronika od 15 lat mam staz i zdziklem przy tym choc jestem mlody bo nawet te schematy ktore mam tego nie obejmuja

0
  • #4 20 Lip 2006 23:29
    goldwinger
    VIP Zasłużony dla elektroda

Cytat:
    od postojowych ma ok 9 pinow a od stopow ma ok 7 pi now

niedługo w samochodach będzie tyle elektroniki co w promie kosmicznym.
    a wracając do tematu to jakbyś miał numery tych przekaźników to na jakimś dobrym szrocie (nie takim że przekaźniki leżą razem z przegubami) mogą mieć posegregowane i może znajdziesz bo pomysł z tymi zworkami to mi się nie podoba. Później coś pada w takim aucie a człowik się doszukuje po cholerę ktoś zrobił jakieś zworki. Wychodzi taka kosmiczna instalacja. Ostatnio w golfie III wybrałem tyle instalacji (jakiegoś specjalisty który zamiast naprawić to szukał zasilania w innych punktach) że ze 3 razy bym auto do okoła owinął. ale to tak na marginesie.

Pozdrawiam

0
  • #5 22 Lip 2006 12:44
    casper8
    Poziom 13  

witam i wlasnie tu jest lipa na szrotach przekazniki pakuja do wanienek a to niezbyt dobry pomysl zeby brac cala wanienke i sprzawdzac po kolei chodzi mi wlasnie o numery moze ktos ma a3 1.9 tdi na warsztacie to by mogl zerknac ?
    bynajmniej wedlug mnie to glupie rozwiazanie zeby swiatla stopu byly po przekazniku a swiatlo dodatkowe oryginalne montowane na szybie bylo na krotko do stycznika troszke tego nie rozumiem a jestem elektrykiem
    pozdrawiam casper

0
  • #6 06 Wrz 2006 23:28
    casper8
    Poziom 13  

spoko doszedlem temat zamkniety
    pozdrowionka casper

0