Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Optex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alarm Jablotron- jakie macie opinie???

19 Lip 2006 16:18 7486 9
  • Poziom 1  
    Zaproponowano mi instalacje w domu systemu bezprzewodowego Jablotron.
    Jakie macie opinie o tym sprzecie????
    Z tego co opowiadał instalator całkiem niezle to wygląda, mozliwosc 32 czujem bezprz, zdalny dostep z GSMa.
    Proszę o opinie..]
    Z góry dziekuje.
  • Poziom 16  
    Witam
    Mialem przypadek z jablotronem nieciekawy.Padlo zasilanie, padl akumlator centrala zamilkla nie wysylajac ani jednego sygnalu alrmowego:(
    Nie wierze w systemy calkowicie bezprzewodowe. Ja montuje tylko satela-abax, ale niestety to kosztuje.
  • Poziom 12  
    Też przyłączam sie do opini poprzednika. System abax jest dużo bardziej zaawansowany technologicznie i ładniej wykonany .Tylko niestety abax jest prawie 2 x droższy. Ale pieniądze to nie wszystko.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Mam Jablotrona już 10 lat i poza wymianą baterii - średnio co 7-8 miesięcy oraz akumulatorów - co kilka lat- nic złego z tym systemem alarmowym się nie działo.Pracuje bezbłędnia.
  • Poziom 12  
    ja mam nieciekawy stosunek do tej centrali - trochę się psuje, rozprogramowuje
  • Poziom 10  
    Ja niedawno montowałem Jablotrona z seri ja-100 coś pięknego pracuje na szynie Bus cyfrowo instalacja prowadzi się od czujki do czujki 4 żyły ,działa zarówno przewodowo jak i bezprzewodowa ,możliwość
    sterowania dowolnymi urządzeniami z smartfona poprzez aplikację MYJABLOTRON(nie sms) ,uważam że satel pod względem funkcjonalności jest w tyle ,proponuję poczytać w necie na temat JA-100 naprawdę oferuje wiele możliwości a w tym również automatykę budynku np otwieranie bramy z smartfona,zapalanie swiatła w ogrodziez ,otwieranie furtki i wiele innych sterować można z smartfona jak i z modułów umieszczonych na manipulatorze

Moderowany przez suworow:

Panowie jak chcecie się podzielić się opiniami na temat systemów jablotrona , to jest sporo nowszych tematów ( a więc i dotyczących nowszych, aktualnie będących na topie central) w których można to zrobić. Temat z przed 11 lat proponuję zostawić.
    Ten temat zamykam.

• Poziom 23  
    Zamontowałem 60 80 i 100. Generalnie jakoś mnie nie przekonały te systemy. Programowanie nie jest takie oczywiste jak np. pracujemy na Satelu i jest do zaprogramowania ROPAM. W jablotronie jest pare rzeczy narzuconych z góry i nie idzie tego zmienić co szczerze mówiąc mi się nie podoba.

Ale co do stylistyki to uważam, że wypada najlepiej. Technicznie mnie nie przekonał. :)