Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z pralką BRANDT BB40 5108Bio

MAced 19 Lip 2006 16:24 1002 3
  • #1 19 Lip 2006 16:24
    MAced
    Poziom 9  

Witam.
    Czy ktoś pokusi się o diagnoze problemu?
    Mam pralke Brandt ładowaną od góry z przezroczystą klapą. Ma oddzielne regulacje temp i wirowania.
    Popsuła się. Pobiera i oddaje wodę,ale bęben wciąż stoi. Probramator bardzo szybko się porusza (cykl prania trwa na nim moze z 5minut?) Przez ten czas kilka razy woda jest pobierana,ale bęben ani drgnie.
    Z kolei po otwarciu pralki gdy jest pusty i zakręce nim ręką to kręci się bardzo długo (jakby nie miał żadnej siły oporu). Czyżby to pasek spadł? Kilka osób miało tu chyba taki problem, ale nie wiem,czy objawy były takie same.
    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Pozdro

• #2 19 Lip 2006 20:28
    Topolski Mirosław
    Specjalista AGD

Oprócz przezroczystej klapy nic nie zauważyłeś?Przecież jest tam chyba podany typ?
    Piszesz....Czyżby to pasek spadł?.....Czyżbyś liczył,że ktoś przyjedzie i za Ciebie to sprawdzi?Zdejm bok i zobacz.

• Pomocny post
    #3 19 Lip 2006 20:53
    jpserwis
    Specjalista AGD

To BB40.
    Pewnie pasek spadł i elektronika kończy program, bo nie może zważyć prania.

• #4 21 Lip 2006 08:13
    MAced
    Poziom 9  

Witam. Rzeczywiscie powinienem podac model pralki,ale pierwszy raz znalazlem to forum gdy bylem w pracy i odrazu napisalem zapytanie. Z kolei pralka jest w wynajmowanym przeze mnie mieszkaniu (pralka tez jest wynajmowana) i nie mam do niej latwego dostepu-nie bardzo wiec moge od tak zdjac blache. Model to:BB40 5108Bio. Mam pytania:
    1po ktorej stronie jest kolo paska?
    2Gdzie są wkręty mocujące blachę? Ile ich jest?
    3Jestem laikiem i potrafie proste naprawy.Pralki nie naprawialem nigdy. Uwazacie,ze nie trzeba do paska fachowca?
    Dzieki za ewentualne podpowiedzi.
    Pozdro

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo