Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odkurzacz Philips Triathlon 2000 - ułożenie filtrów (g±bek)

19 Lip 2006 23:50 7288 3
  • Poziom 10  
    Po 2 latach działania odkurzacz stracił moc i zacz±ł gło¶niej chodzić. Rozebrałem więc go dzisiaj i jestem przerażony. Nie s±dziłem, że Philips robi tak± tandetę. W ¶rodku zamiast filtrów g±bki nierówno poukładane, jaka¶ osłona silnika z pianki - ogólnie tragedia. Po chwili doszedłem do wniosku, że silnik jest sprawny lecz g±bki niewła¶ciwie się ułożyły i "przyduszaj±" odpływ powietrza. W zwi±zku z tym mam pytanie: czy mógłby mi kto¶ zapodać wła¶ciwe ułożenie wszystkich g±bek w odkurzaczu, szczególnie interesuje mnie ta najgrubsza, znajduj±ca się przy wylocie. Nie wiem, czy powinna być jako¶ przyklejona do obudowy i czy powinna nachodzić na miejsce, gdzie wpina się filtr zewnętrzny. Bardzo proszę o odpowiedĽ, bo odkurzacz stoi rozebrany a żonka się piekli :-)
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    Ta gabke gruba na wylocie, przyklej do obudowy na jakis silikon(ale najpierw ja wypierz), i musisz ja ulozyc do samego dolu korpusu, tak aby niezatykala wylotu powietrza ;)Ta gabka lubi sie odklejac i podchodzi do gory i zabrudzona zatyka wylot i efekt jest taki ze odkurzacz bardzo slabo ciagnie
  • Poziom 10  
    Dzięki bardzo. Od razu lepiej ci±gnie :-) A tak przy okazji to s± w ¶rodku wokół silnika jeszcze 2 płaskie g±bki, czy też należy je przykleić do korpusu? Zastanawia mnie to, że jedna jest szersza a druga węższa... W tej chwili ułożyłem je wokół silnika, tak że zostało jedynie miejsce wylotu powietrza w stronę tej grubej g±bki, ale nie wiem czy to ma tak być. Z góry dzięki za informację.
  • Poziom 2  
    Też rozbierałem ten odkurzacz i zapomniałem jak s± poukładane te cienkie g±bki wokół silnika. A jest ich trzy sztuki, dwie s± węższe od tej trzeciej, a ta trzecia jest jescze dłuższa gdzie¶ o trzy centymetry. Nie mogę doj¶ć jak je ułożyć. Wolałbym żeby były prawidłowo ułożone. Proszę o pomoc.