Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Korektor Sanyo (?)

smoker 20 Lip 2006 14:07 591 0
  • #1 20 Lip 2006 14:07
    smoker
    Poziom 18  

Witam, mam nietypowe pytanie... znalazłem w piwnicy korektor graficzny, z tym ze nie mogę znaleźć żadnego info na jego temat. nie ma na nim napisane nawet co to za model, tylko na przednim panelu jest "Computer memory frequence equalizer graphity spectrum" i znaczek Sanyo oraz jakieś logo "Transet". Equalizer jest sterowany elektronicznie, zamiast suwaków jest wyświetlacz składający sie z 14 słupków po 11 prostokątnych ledów (wypas efekt :D) które działają też jako analizator widma. Po lewej znajdują się 2 rzędy po 5 przycisków wyboru wejścia, po prawej 3 rzędy po 5 przycisków (niestety mają starte napisy i nie wiem w większości do czego służą a na czuja nic specjalnego nie zaobserwowałem), gniazdo mikrofonu (?) i czujka IR (pilota nie posiadam). Pod spodem jest 12 podwójnych przycisków do regulacji podbicia/obcięcia częstotliwości. Moje pytanie jest takie - czy ma ktoś takie ustrojstwo, wie co to jest konkretnie, ma może zdjęcie z nie startymi przyciskami, jakąś instrukcję itp... 2 dni googlowania nic nie dały... dalej nie mam pojęcia co to :/

Właśnei po kolejnej porcji przerzucania netu, doszedłem do tego ze pozostałe klocki wieży, pomimo znaczka Sanyo i angielskich opisów są elementami wieży DIORA, nawet modele sie zgadzają. ( Tuner AS 9462 i wzmak WS 442) Szukałem jakiegoś info nt tego korektora juz pod nazwą diora, ale dalej nic. Postaram sie o cyfraka i spróbuję wrzucić zdjecie. W necie nie znalazłem ani jednego zdjęcia ani artykułu.

0 0
  Szukaj w 5mln produktów