Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaką książkę polecacie początkującym

21 Lip 2006 10:58 997 5
 • Poziom 2  
  Chciałbym zacząć swoją przygodę z elektroniką, ale jestem TOTALNIE zielony w tym temacie. Jaką książke polecacie dla początkującego?
 • VIP Zasłużony dla elektroda
  Książek jest wiele. Są podręczniki do szkół srednich, wyższych. Jest stara seria "Elektronika łatwiejsza niż przypuszczasz", są czasopisma typu Elektronika dla Wszystkich, gdzie był/jest kurs typu "ośla łączka" dla początkujących. Wystarczy udać się do jakiejś bibioteki i zapytać.
 • Poziom 15  
  Polecam też "Z elektroakustyką za pan brat" Tomasza Zębalskiego i "Nowe i najnowsze układy elektroniczne" Siegfrieda Wirsuma. Ta druga jest z roku 1986 , więc nie ma tam nowości, ale opisy i schematy aktualne.
 • Poziom 2  
  terminus, mi nie chodzi juz o konkretne dzialy elektroniki czy uklady, tylko totalne podstawy. Wlasnie jak np jakis podrecznik szkolny czy cos takiego. Jezeli ktoś posiada "Elektronike dla wszystkich" z tym kursem to proszę o kontakt.
 • VIP Zasłużony dla elektroda
  pawel001 na tym forum niemile widziana jest pewna rzecz - LENISTWO! A ty to właśnie prezentujesz! Wybierz się chłopie do najbliższej czytelni w jakimś technikum i ręczę ci, że bedą tam mieli Elektronikę dla wszystkich, Praktyczną Elektronikę, Radioamatora i kilka innych czasopism. Odrobinę inwencji. A nie czekaj na gotowe!
  Poza tym przejrzyj archiwum elektrody. Masz tu lektury na długie tygodnie...