Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skoda Octavia 2006r 1.9TDI - rozpiska kabli do alarmu

21 Lip 2006 20:29 4979 12
  • Specjalista - Alarmy Samochodowe
    Jeżeli któryś z kolegów montował już alarm do Octavi II to prosiłbym o opis kabli do montażu alarmu
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 21  
    can pomar-ziel i pomar-brazowy,zaplon czarny,wyzwalanie kier ziel-czerw,kontrola kier braz-czerw,wszystko to masz wjednej kostce w body ,kierunki mozna tez konwencjonalnie rozrzucone sa w 4 kostkach ,kolory standard dla vw ale nie beda wtedy migac w lusterkach
    odciecie czarno granatowy w skrzynce bezp,te kolory sa ze 3 ale to ten blizej przodu samochodu,bodajrze maly bezp 10 amp,nie wiem co tam masz zamiar wlozyc ale np dog i meta chodza super

Dodano po 40 [minuty]:

z tego co pamietam to w rozpisce z doga tak samo wygladalo podl do tourana,stad moja odp na twoj wczesniejszy post ad phaetona
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    czy mógłbym też załapać się na ww materiały do octavii, zastanwiam się jak poprawić bezpieczeństwo autka.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    szkoda, ale niema problemu

pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Szukam rozpiski do Octavi 99'rok.Bardzo proszę o pomoc fachwców.Z góry dzięki.
  • Poziom 10  
    Wielkie dzięki a może ktoś ma cos po polsku bo spedzę parę godzin na przetłumaczeniu tego, ale dzięki chociaż za to.

Dodano po 24 [minuty]:

Tak naprawdę to chodzi mi o krańcówki, kierunki i odcięcie.Resztę poszukam miernikiem.
  • Poziom 10  
    Naprawdę nie ma nikt nic po polsku??
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Jak wygląda moduł komfortu w skodzie octavi 2000r 1,9 tdi
    Mar