Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Napad.pl NagłośnienieNapad.pl Nagłośnienie
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

GRUNDIG 29" MODEL ST 70-782 - nie działa prawy głośnik

21 Lip 2006 20:41 825 6
  • Poziom 9  
    Mam telewizor jak w temacie i problem, mianowicie nie działa prawy głośnik, lewy działa. Gdy podłączam głośniki zewnętrzne przez wejście słuchawkowe to normalnie działają lewy - prawy. Gdzie może być problem, proszę o pomoc.
  • Napad.pl NagłośnienieNapad.pl Nagłośnienie
  • Poziom 17  
    sprawdz gniazdko słuchawkowe (nie przełancz) albo uszkodzony głośnik

pozdrawiam
  • Napad.pl NagłośnienieNapad.pl Nagłośnienie
  • Poziom 9  
    Jak mam sprawdzić to gniazdko słuchawkowe. Droga będzie naprawa tego głośnika jak jest uszkodzony?
  • Poziom 23  
    Witam ! Sory ale czy sprawdziłeś głośnik ( ten który nie działa) omomierzem lub zamieniłeś kable! jeśli przez słuchawki działa to wygląda na to że masz wzm . sprawny! jeśli głośnik sprawny i połączenia tez, to czy sluchawki odcinają wyjście na głośniki, może tam szukać??

Dodano po 1 [minuty]:

Ps Jeśli uszkodzony to wymiana na nowy!
  • Poziom 9  
    Nie sprawdzałem omomierzem, ale gdy podłączam słuchawki to głos idzie przez słuchawki i ten sprawny głośnik, ale nie wiem o co chodzi z tymi kablami
  • Poziom 17  
    odepnij kable od grającego głośnika i podepnij do tego który niegra , jesli pojawi sie głos to głośmik jest sprawny a nie łonczy gniazdko słuchawkowe jesli nie zagra to jest uszkodzony głosnik

pozdro
    Marek
  • Poziom 23  
    o co chodz z kablami...? chodzi mi o to że jeśli od każdego glośnika idą kabelki zakończone wtyczką to jeśli masz taką mozliwość to zamień je miejscami wtedy będziesz mial pewność że głośnik masz uwalony! pozdro