Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Thorens TSR 150 czy to cos obsługuje zezujący "disec&qu

pieter82 21 Lip 2006 21:44 738 4
  • #1 21 Lip 2006 21:44
    pieter82
    Poziom 2  

Mam pytanie czy moze ktos ma specyfikacje tego tunera analogowego thorens tsr 150 i jest mi w stanie powiedziec czy on obsluguje sygnal sterujacy zeby przełączac miedzy konwerterami ??

• #2 21 Lip 2006 22:36
    zn21
    Poziom 18  

tunery analogowe z natury miały 2 wejścia do obsługi 2 konwerterów. Jeśli masz jedno wejście to raczej zapomnij. Sam możesz to sprawdzić wchodząc w menu odbiornika.

• #3 22 Lip 2006 17:55
    pieter82
    Poziom 2  

Wiec tak mialem juz antene z konwerterami zezującymi i mój poprzedni tuner wprawdzie dziad jakims tam tani obecnie cos sie mu stało mnial jedno wejscie na antene i mial przełącznik "diseq" wiec nie ma co zapominac kurcze tylko jak do tego thorensa 150 TSR dokumentacje zdobyc :/

• #4 22 Lip 2006 21:08
    zn21
    Poziom 18  

możesz zastosować diseqC z przełącznikiem mechanicznym jakby coś. A sparwdzałeś zawartość menu? Aby tuner obsługiwał przełącznik musi być to w menu bo jak byś skonfigurował połączenie konerterów?

• #5 24 Lip 2006 16:48
    pieter82
    Poziom 2  

Chyba trzeba bedzie zamontowac mechaniczny diseqC nie wiem czy ten tuner obsługuje go menu ma tak banalne ze tam nic nie pisze a poprzedni tuner obsługiwał diseqC nawet nie mial menu wyswietlanego na telewizorze no ale cóż chyba mu transformator padl i po nim bo jak sie mu ze chce to sie włączy pieron go wie jakies chinskie badziewie co go mam pewnie z 8 lat :/ ale przez te 8 lat chodzil :D

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME