Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

wprowadzenie kodu do Philips 755

Bartolomeusz 22 Jul 2006 20:26 1795 9
 • #1
  Bartolomeusz
  Level 2  
  Koledzy.
  Mam 755 w Mażdzie 626 i po rozłączeniou akumulatora nie mogę wprowadzić kodu,by uruchomić radio.Po 15minutach zaczyna pulsowaćwyświetlacz,tylko nie wiem w jaki sposób wprowadzić nr kodu.Kiedy usiłuję przycisnąć klawiszem z nr1 to wyskakują naraz 111 i słychać głośne pik.Dalej jest wszystko zablokowane.Nadmieniam,że usiłowałem robić to kilka razy i być może zablokowałem radio.Pomóżcie lub jeżeli macie dobrego radiowca to podajcie adres.Mieszkam w Łodzi.Pozdrawiam
 • #2
  zgodny
  Level 19  
  Witam! Piszesz 775 a póżniej 755 to jakie radio posiadasz ????wyciągnij je z samochodu i odczytaj:cyfra,cyfra,litera,litera,cyfra,cyfra,cyfra/cyfra,cyfra i wtedy pomożemy...pozdrawiam.A kod posiadasz???
 • #3
  Bartolomeusz
  Level 2  
  Posiadam radyjko Philips 755, juz poprawilem, pzrepraszam kolegow za wprowadzenie w blad:D
 • #4
  zgodny
  Level 19  
  Witam! Powinno chyb być :22DC755...tak?
 • #5
  djlj24
  Car audio specialist
  Jak włączysz to miga Code. Naciskasz raz 1 to pojawia się 1, naciskasz 2 to pojawia się 2. Jak masz kod np. 432 to po kolei naciskasz 4, 3, 2 robi pik pik i gra. Jeżeli wprowadzisz kod niewłaściwy kilka razy (w tym modelu chyba 10) to w zależności od wersji albo zablokuje się na godzinę i po godzinie znowu masz 1 próbę albo (co gorsza i jest częściej) to zablokuje się na całkowicie. A ponieważ jest to stare radio na zabytkowych układach (pamięć ER1400) to mało komu będzie się chciało podjąć robienia tego radia - co najwyżej za dużą kwotę.
 • #6
  Bartolomeusz
  Level 2  
  Koledzy,
  A jeżeki mam kod 4 cyfrowy i zaczyna się nma 76/a klawiszy przy radiu jest 6 to jak je wprowadzać.Ponadto w momencie migania na wyświetlaczu poziomych kresek,które ukazują się dopiero po 15 min.oczekiwania wciskam klawisz1 to wyskakują trzy 111 i robi pip.Dalej niczeho nie można uruchomić,gdyż radio na nic nie reaguje.
 • #7
  SlaweK
  Level 43  
  Po prostu klawisz Ci przerywa gdy podczas jednego przyciśnięcia klawisza wyskakują trzy jedynki. To radio ma już swoje lata, a kod jak pamiętam nie nie może zawierać wyższych cyfr niż 6m po prostu masz zły kod. Jesteś juź blisko zablokowania radia na amen bo każda próba to o jedna mniej możliwość wpisania kodu.

  SławeK
 • #8
  djlj24
  Car audio specialist
  Kod 3 cyfrowy z zakresu od 111 do 666. Jeżeli masz 4 cyfrowy z 7 to znaczy, że zdecydowanie nie jest to ten kod. Zresztą klawiatura też dziwnie się zachowuje bo powinna wbijać tylko jedną cyfrę.
 • #9
  Bartolomeusz
  Level 2  
  Jak je rozkodować zeby wprowadzic nowy kod?
 • #10
  SlaweK
  Level 43  
  A to pytanie łamie regulamin już. Widać że pojęcia o elektronice nie masz bo fachowiec zadałby je inaczej.

  SławeK