Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen Xsara Picasso-regulator dmuchawy

22 Lip 2006 20:42 8880 5
  • Poziom 21  
    Jest problem z w/w regulatorem ponieważ zachowuje się bardzo różnie czasem działa poprawnie , czasem wogóle nie działa. Sprawdziłem przewody pod kątem drożności są OK, sterowanie dochodzi, a przeważnie po nagrzaniu przestaje całkiem pracować. Rozebrałem wszystko no i jest sterownik z radiatorem zalany masą. Więc mam pytanie czy ktoś to już naprawiał nie wiem czy można zdjąć tę masę i nie uszkodzić elementów elektronicznych bo może by sie dało coś naprawić, a przypuszczam że może puścił gdzieś lut lub może wymienić element. Dodam że cały regulator jest dość drogi a przy tych upałach ciężko wytrzymać w aucie, z góry dzięki za rady. Pozdrawiam.....
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 21  
    Nie zwróciłem uwagi jaka firma ale ma radiator w obudowie plastykowej (ta sama co do silniczka dmuchawy) taki pół księżyc z wystającymi "czułkami" z czterema stykami do złącza a z drugiej strony zalana masą elektronika. Jeśli możesz elektrit to potwierdż która to jest i dzięki za pomoc.Pozdro.........
  • Poziom 17  
    W picasso częstą usterką jest uszkodzenie kostki stacyjki. Jeden ze styków za mocno obciążony wypala się i traci kontakt. Jeżeli to jest ta przyczyna to wymiana kostki i montaż przekaźnika odciązającego na przyszłość.
  • Poziom 33  
    zgadzam sie z wypowiedzią lucika to plaga w tych modelach