Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jakie radio ?? JVC czy DALCO

mpn105 23 Jul 2006 12:48 1770 7
    mpn105
    Level 12  
    Witam. nie znam się na tym za bardzo więc chciałbym się poradzić osób bardziej obeznanych ode mnie. Mam dylemat jakie radio wybrać do mojego Poldzia :P JVC KDG162 czy DALCO AS3270. Osobiście z wyglądu bardziej mi się dalco podoba ale też chodzi o niezawodność, jakość dźwięku, i paramery techniczne.
    Proszę o pomoc. Pozdrawiam
    mickemaster
    Level 27  
    jedno co radze to nie kupuj dalco, wszystko inne oprócz tego może być, pisze na podstawie wielu opini moich licznych znajomych
    raveland
    Level 28  
    dalco i BM to to samo
    nie kupuj bo za rok bedziesz musial zmieniac na cos firmowego i po co 2 razy kupywac...
    mickemaster
    Level 27  
    raveland napisał:

Quote:
    dalco i BM to to samo
    nie kupuj bo za rok bedziesz musial zmieniac na cos firmowego i po co 2 razy kupywac...

w pełni trafna opinia, często jakiś klient upierał sie żeby zamówić i zamontować mu własnie dalco a najdalej za rok wracał z powrotem i prosił o wymianę sprzętu, ta marka to poprostu tandeta, może i wygląd jest całkiem niezły ale samo radio jest kiepskiej jakości
    pozdrawiam
    mpn105
    Level 12  
    widzę że koledzy za dalco nie są. Niestety musiałem zgrzzeszyć i je zakupiłem... Zabaczymy jak bedzie. Nie chwalę dnia przed zachodem słońca. Jak tylko dojdzie do mnie to zdam relację czy warto.

Pozdrawiam
    mpn105
    Level 12  
    tak więc po poł roku zdaję relację. Radio jeździło razem z panelem w samochodzie przez całą zimę. Radio DZIAŁA :P Powiem szczerze ze jestem pozytywnie zaskoczony :) za tą cenę