Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dostrojenie pilota firmy faac, wykorzystanie do centralnego w opel corsa

23 Lip 2006 15:05 2528 2
  • Poziom 17  
    Witam mam następujący problem: mam na swojej posesji bramę wjazdową otwieraną na pilota firmy faac, i bramę garażową tez na pilota otwieraną. Pilota mam 3 kanałowego, wiec 3 kanał jest wolny. I ja ten 3 kanał chciałbym sobie wykorzystac do sterowania centralnym zamkiem w corsie c. w corsie mam centralny zamek z pilotem w kluczyku ale tylko w jednym bo drugi kluczyk jest bez pilota, i chcialem sie dowiedziec czy da sie dostroic tego pilota faac do corsy c , zauważylem ze na kluczyku od samochodu pisze 433Mhz i na pilocie od bramy tez pisze 433Mhz.
  • Poziom 16  
    Raczej się nie uda,musiałbyś w aucie założyc odbiornik radiowy z tej samej firmy.U nikogo nie widziałem żeby jednym pilotem obskoczył wszystko,zresztą to nie byłoby chyba zbyt szczęśliwe rozwiązanie,chociaz technicznie wykonalne
  • Poziom 25  
    Technicznie wykonalne ale praktycznie niewykonalne. Dostrajanie pilota do 433 nic nie da ( zresztą i tak już oba pracują na tej samej częstotliwości). Ważniejsza sprawa to kodowanie. Nie da się wkodować do Opla nic innego (poza Oplem ).

Napisałem wcześniej technicznie wykonalne - więc można tak, idziesz do firmy która zakładała sterowanie bramą, kupujesz taki sam odbiornik, wkodowujesz do niego 3 kanał z pilota który posiadasz i tak zaprogramowany odbiornik montujesz do Corsy - wydaje mi się to bez sensu.

pozdrawiam
    www.mse.pl