Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłączyć radyjko KENWOOD 779R

Czarek_S 21 Cze 2003 18:04 1028 2
  • #1 21 Cze 2003 18:04
    Czarek_S
    Poziom 10  

Cześć
    mam pytanko ponieważ kupiłem auto z niepodłączonym radiem (gość dorzucił gratis) właśnie takiego kenwooda 779R na kasetkę ale nie mam pojęcia jak go podłączyć. Udało mi się tylko je uruchomić podłąnczając czerwony z zółtym do (+) i wtedy odwaraca się panel, radio jest wzbudzone ale nie włączone (ALL OFF na wyświetlaczu) i trzeba je włączyć na panelu. Jak wyłącze sam czerwony to się odrazu wyłąnacza i chowa do końca a jak wyłącze przyciskiem to wogóle potem samym czerwonym nie da rady go włączyć tylko trzeba obydwa (+) to znaczy zółty z czerwonym odłanczać. Tak chyba nie powinno być bo znajomy ma tak żę jak przekręca kluczyk no to sięrzekręca i włancza ale jak wyłączy zapłon to radio się tylko wyłąncza i zjeżdża do poziomu a jak wyjmie kluczyk to się obraca do końca. Też bym tak chciał i nie wiem jak to podpiąć, nie wiem do czego jest przewód brązowy, pomarańczowo-biały i dwa niebiesko-białe. POMOCY?? :( Z góry zaznaczam że dupa ze mnie nie elektronik ale podłanczać kabelki to umiem :oops:

0 2
  • #2 21 Cze 2003 18:38
    pio17soft
    Poziom 14  

nie należy sugerować się na siłe

1 masa zasilania czarny
    2 + 12 V power czerwony
    3 ster. ant. autom. niebieski z białym paskiem
    4 - -
    5 głośnik RF+ szary
    6 głośnik RF- szary z czarnym paskiem
    7 głośnik LF- biały z czarnym paskiem