Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PHILIPS 32PW8651. Proszę o opinie o tym telewizorze.

23 Lip 2006 20:46 1170 3
  • Poziom 12  
    Witam

Corka juz kupila telewizor jak w temacie czy to dobry zakup czy sa awaryjne bo co widze to kolorki sa eleganckie

prosilbym urzytkownikow o opinie na temat tego modelu

pozdr
  • Spec od TV
    nie było nic lepszego? choć to może wszystko jedno i tak wszystkie firmy robią w dzisiejszych czasach "jednorazówki", pozdrawiam
  • Poziom 12  
    No chyba bez przesady jednorazowka dla mnie to jesli firma jest absolutnie nie znana to jest faktycznie reklamowka bo tak jest nie stawijaj firmy Philips do jednorazowek bo bebechy ma na pewno na czesciach dobrych Ato ze niektory ich produky jest gorszy lub lepszy to inna sprawa Markiety zalane sa reklamowkami Ja kupuje sprzet markowy miedzy innymi Philipsa i nie mialem jeszcze trefnej zeczy

pozdr
  • Moderator
    na kozlowce napisał:
    nie było nic lepszego? choć to może wszystko jedno i tak wszystkie firmy robią w dzisiejszych czasach "jednorazówki", pozdrawiam

Oj, kolego, żenująca trochę ta wypowiedź :cry: Gość potrzebuje kompetentnej opinii a Ty wyjeżdżasz z tekstem typu "jego stać a mnie nie, więc mu przywalę". Stare chińskie powiedzenie mówi: mowa jest srebrem a milczenie złotem - zwłaszcza, gdy nie mam nic do powiedzenia.