Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Seat Cordoba 1.4 model 99\02 KASOWANIE INSPEKCJI OLEJOWEJ

Grab_3 24 Jul 2006 16:26 12294 6
    Grab_3
    Level 2  
    Może ktoś wie jak można skasować, ew. ustawić ręcznie bez podłączania samochodu do komputera inspekcje olejowe. Znalazłem kasowanie inspek w VW, ale problem w tym ze w seacie na liczniku jest tylko jeden przycisk do kasowania kilometrów a nie 2 jak w VW. Za pomoc z góry dziękuję.
    wojtekryba
    Level 32  
    wiem jak ale mi się niechce pisać tak jak tobie poszukać.
    Grab_3
    Level 2  
    Wojtekryba :) widzę ze twoje samopoczucie jest na wysokim poziomie:) szkoda ze mnie oceniasz swoją miara. Szukałem i to nie 5 min tylko poświęciłem więcej czasu. Oczywiście jak sie szuka cos to znajduje sie to, co jest nie potrzebne, czyli jak byś chciał wiedzieć jak skasować inspekcie w golfie to bardzo chętnie podam Ci link. Seat to gruba VW, ale inspekcie kasuje sie inaczej. Może znalezienie tego, czego szukam jest proste, ale ja nie umiem sobie z tym poradzić, dlatego weszłem na forum i szukam tu pomocy pozdrawiam "WOJTEKRYBA"
    cobraa
    Level 27  
    kasuje sie tak samo

Dodano po 3 [minuty]:

naciskasz lewy i wlaczasz zaplon potem obracasz nim w prawo na liczniku sie zeruje znowu na niego naciskasz i puszczasz wylaczasz zaplon
    goldwinger
    VIP Meritorious for electroda.pl
    ale w inspektorze jest opis kasowania inspekcji przy liczniku z dwoma przyciskami a kolega Grab_3 pisze że ma tylko jeden a ja nigdzie nie znalazłem takiego z jednym przyciskiem