Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seat Cordoba 1.4 model 99\02 KASOWANIE INSPEKCJI OLEJOWEJ

Grab_3 24 Lip 2006 16:26 8913 6
  • #1 24 Lip 2006 16:26
    Grab_3
    Poziom 2  

Może ktoś wie jak można skasować, ew. ustawić ręcznie bez podłączania samochodu do komputera inspekcje olejowe. Znalazłem kasowanie inspek w VW, ale problem w tym ze w seacie na liczniku jest tylko jeden przycisk do kasowania kilometrów a nie 2 jak w VW. Za pomoc z góry dziękuję.

0 6
  • #2 24 Lip 2006 16:38
    wojtekryba
    Poziom 32  

wiem jak ale mi się niechce pisać tak jak tobie poszukać.

1
  • #3 24 Lip 2006 18:54
    Grab_3
    Poziom 2  

Wojtekryba :) widzę ze twoje samopoczucie jest na wysokim poziomie:) szkoda ze mnie oceniasz swoją miara. Szukałem i to nie 5 min tylko poświęciłem więcej czasu. Oczywiście jak sie szuka cos to znajduje sie to, co jest nie potrzebne, czyli jak byś chciał wiedzieć jak skasować inspekcie w golfie to bardzo chętnie podam Ci link. Seat to gruba VW, ale inspekcie kasuje sie inaczej. Może znalezienie tego, czego szukam jest proste, ale ja nie umiem sobie z tym poradzić, dlatego weszłem na forum i szukam tu pomocy pozdrawiam "WOJTEKRYBA"

0
  • #4 24 Lip 2006 19:05
    cobraa
    Poziom 27  

kasuje sie tak samo

Dodano po 3 [minuty]:

naciskasz lewy i wlaczasz zaplon potem obracasz nim w prawo na liczniku sie zeruje znowu na niego naciskasz i puszczasz wylaczasz zaplon

0
  • #6 24 Lip 2006 19:52
    goldwinger
    VIP Zasłużony dla elektroda

ale w inspektorze jest opis kasowania inspekcji przy liczniku z dwoma przyciskami a kolega Grab_3 pisze że ma tylko jeden a ja nigdzie nie znalazłem takiego z jednym przyciskiem

0