Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

D-Link DWL-G520 zawiesza mi komputer! Co mogę z tym zrobić?

25 Jul 2006 11:14 1152 7
  • Level 11  
    Otóż problem polega na tym, ze podczas korzystania z neta(radiowy) gdy temperatura procka przekroczy tylko 44/45 stopni komputer sie wiesza i nic oprócz resetu już nie da się zrobić. Gdy karta jest wyłączona wszystko jest w porządku temp. dochodzi do nawet 48/50 C. objawy zawieszania nasilają się np gdy wykorzystuje maks prędkość neta: 280-300Kb/s
    sprzęt to:
    ATHLON XP 2400+
    ASUS A7V600-X
    512MB RAM
    KARTA SIECIOWA: D-LINK DWL-G520
    Próbowałem juz przekładać karte do innych PCI ale to nic nie daje.
    proszę o szybką POMOC.
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 25  
    A jaki system operacyjny?
  • Level 21  
    ściągnij najnowsze sterowniki do sieciówki
  • Level 25  
    A jak niezadziała to znajdź jakieś starsze sterowniki może nowe się konfliktują z resztą. Jak masz linuxa to mozesz posprawdzac co i jak sie dzieje i czemu sie wiesza jak windows to tylko proby Ci zostają, pozdrawiam
  • Level 18  
    Cześć !
    Instalowałem kiedyś te karty na komputerach z W98 ...działy sie podobne cuda - ponoć część tych kart tak miała. Co ciekawe na W2000 i XP pracowały idealnie. Moze spróbuj zmienić egzemplarz ?
    Pozdrawiam
  • Level 1  
  • Level 11  
    No zapomniałem napisać ze mam win xp ale bez SP moze spróbuje jeszcze zainstalować serivce packi?? a karta jest juz druga i to samo się dzieje. niewiem co to jest... poszukam jeszcze innych sterowników...
  • Level 11  
    Wymieniłem karte na nową. Niestety problem nie ustąpił ale zdaza się o wiele rzedziej...Nie powiem bo nowa karta jest oi niebo lepsza nie zrywa zasiegu i mam cały czas 100% sygnału!!! Niestety zawieszani sie wystepuje po przekroczeniu ok44 C. Nie mam juz pomysłow więc chłodze go tak zema ponizej 40 i wszystko jest ok :)