Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PHILIPS 28PT800B/00 brak reakcji przetwornicy.

25 Lip 2006 14:19 1679 10
  • Poziom 20  
    Wlaczam telewizor zapala sie czerwona kontrolka i dalej nic Nie startuje duza przetwornica Sprawdzilem elementy i nie znalazlem nic uszkodzonego Wczasie przelaczania kanalow pykanie w glosnikach Przy wlaczeniu jakby na sekunde startowalo wysokie Co moze byc przyczyna takiego zachowania
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Poziom 40  
    Witam. Wylutuj tranzystor linii. W miejsce kolektor-emiter podłącz żarówke, ok. 40[W] i załącz TV. Zobacz, czy żarówka świeci stabilnym światłem i zmierz napięcie stałe na niej.
  • Poziom 23  
    Witam ! tranzystory sa połączone równolegle? jeśli tak to odłącz dwa! Pozdrawiam!
  • Poziom 43  
    Witam.
    Niezłe propozycje dla FL1.17!

Myślę, że na początek kliknij SZUKAJ, wisz FL1.1 i poczytaj.
  • Serwisant
    Podstaw lizaczki tzw.kondenstory w odchylaniu masz je dwie sztuki 2.2nF lub podobne.Możesz je wylutować i tranzystory też wylutuj te w odchylaniu dwie sztuki i podepnij żarówkę zobacz czy wtedy wystartuje.
  • Poziom 20  
    Podlaczylem zarowke Przy wlaczeniu zarowka tylko blysnela Przy naciskaniu przyciskow zmiany kanalow zarowka blyska inie swieci
  • Poziom 25  
    Jeśli mówisz że błysnęła to ja stawiam na trafopowielacz.
    Wylutuj i uruchom na testerze .
    Moje boje z tym chasis często tak się kończyły.
    pozdrawiam
  • Poziom 20  
    Na gieldzie kupilem plyte ta polowe z zasilaniem wlozylem i to samo Przy wlaczeniu pojawia sie wysokie na sekunde Kontrolka swieci na czerwono Czy moze blokowac procesor lub cos innego z tej drugiej polowy plytyWymienilem trafo i to samo