Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bluesky CB381 S-problem z fonią 6,5MHz-jak przestroić serwis

25 Lip 2006 19:55 1509 8
  • Poziom 12  
    Telewizor jak w temacie istnieje potrzeba dołożenia fonii 6,5 MHz lub zmiany opcji w meni telewizora.Próbowałem założyć fonię MJM (a może RYMI) ,ale nic z tego -jest układ STV2248H podobno jest w nim juz ta fonia należy wejść
    do meni serwisowego- i tu problem przeszukałem strony www. -nic nie znalazłem
    Dlatego proszę o pomoc może miał ktoś ten problem z przestrojką tego modelu-proszę o odpowiedź.......
  • Poziom 12  
    Zadano pytanie o symbol płyty -odczytałem pod mechanizmem magnetowidu, bo jest to kombajn TV z odtwarzaczem -WMB 290A jest to dość ciekawy model,z podanych linków nie pasuje żadne-czekam na dalsze podpowiedzi...Udało mi się jeszcze odczytać napis z układu cscalonego OEC0134 4A1 jest to prawdopodobnie
    procesor dlatego też podane linki zwejściami serwisowymi nie pasują do tego typu procesora
    czekam dalej na pomysły...pozd...
  • Poziom 12  
    Na dzisiaj jestem trochę mądżejszy ,do serwis meni wchodzi się-przycisk na otv -V- trzymać ,na pilocie nacisnąć przez ok.3s.klawisz 6. po tym czasie na ekranie wyskoczy napis INIT 0B9 2C(zmiana opcji fonii)ustawienia opcji są bardzo rozbudowane spisałem z podobnych telewizorów np PACIFIK PVTV1452 mam całą tabelkę ale mimo to nie pasuje do mojego Bluesky CB381S jest tam inny STV2248H i te ustawienia są trochę inne...Doszedłem do momentu gdzie zmieniłem rodzaj fonii z 5.5 na 6.5MHz(opcje z4C na 2C)
    po tej zamianie brakuje tej pierwszej czyli 5.5 MHz jak ustawić żeby były dwie....
  • Poziom 43  
    Muszą być poszczegulne bajty chyba sąsiednie takie same
  • Poziom 12  
    Sprawa rozwiązana-,w meni serwis ustawiłem fonię 6,5MHz i dołożyłem Rymi
    na 5,5MHz, wszystko działa ...
    konczę temat pozdrawiam wszystkich....
  • Spec od TV
    Witam!
    Dla procesora OEC 0134A
    1.Wejście w tryb serwisowy - nacisnąć jednocześnie [-Vol] + [6] powyżej 3 sec.
    2.Adres 0B9 = rodzaj fonii
    0B9=8C - B/G
    0B9=8D - B/G+L
    0B9=4C - I
    0B9=2C - D/K
    0B9=AC – B/G+DK
  • Poziom 12  
    Dziekuje za zainteresowanie tematem, tak jak napisałem wcześniej
    dołożyłem jednak fonię ,bo brak było możliwości automatycznego przełączania fonii.... temat zamykam
    pozd ..