Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio Philips 22DC594/62B w Renault Megane

25 Lip 2006 20:40 3185 2
  • Poziom 10  
    Witam mam problem z wyciagnieciem radia z samochodu. Z przodu sa takie die wdziurki i wiem ze trzeba wsaadzic cos cienkiego ale wkladam i radio ani drgnie. JAk inaczej mozna je wyciagnac bez duzych problemow..???A wie ktos z was czy mozna do tego,takiego radia podlonczyc mp3 ??
  • Poziom 43  
    Jak pamiętam ten model nawet zmieniarką nie steruje. Jak praktycznie każdy OEM nie posiada też wejścia AUX, więc albo przeróbka, dla laika niewykonalna, albo modulator FM, transmiter lub co nie polecam to kaseta-adapter.
    A żeby je wyjąć to trzeba umiejętnie włożyć te pręty i rozchylić tak by zaczepy schowały się w radio.

SławeK
  • Poziom 10  
    Witam.Dzieki wam moje problemy staly sie blachastka i rozwiklalem wszystkie problemy z tym radiem zwiazane! RAdio dziala i ma sie dobrze a zmienirki nie podlanczalem tylko podlonczylem mp3 do radia i jest ok.Jestem jak narazie zadowolony.Dzieki za wszystkie rady i napewno sie zglosze jak tylko bede mial jakis problem;/. Uwazam temat za zakonczony.Pozdrawiam I jakbo ktos mial jakies rozterki zwiazane z tym radiem co ja zapraszam do pisania napewno odpisze na wasze pytania jak tylko bede mogl i oczywiscie bede mial dos czasu napewno odpisze jak najszybciej bede mogl.