Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
HelukabelHelukabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Glosniki Medion i amplituner Akira

27 Lip 2006 23:57 1284 4
  • Poziom 11  
    Witam!
    Posiadam glosniki 5.1 Medion 350W i do tego amplituner Akira BK 166 zestaw jest podlaczony do komputera glosniki sa na kablu miedzianym beztlenkowym 0.75 kwadrat i mozna uslyszec wyrazny pisk i szym w glosnikach jest na to jakas rada ? szum jest znacznie glosnijszy w przednich glosnikach bo w trlnich jest znikomy.

z gory dzieki za pomoc!
    Pozdrawiam!
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • HelukabelHelukabel
  • Poziom 10  
    Witam.
    Było pare podobnych postów na tym forum.
    Ps:ja mam ten wzmacniacz i działał mi prawie dobrze(brak dzwieku z suba) dopoki nie zrobilem zwarcia na wyjsciu.poszedl dymek i nie bylo dzwieku choc amplituner dzialal.Wie ktoś co moglo sie stać o co z tym fantem zrobic?
  • HelukabelHelukabel
  • Poziom 10  
    Ja mialem kiedys glosniki Mediona graly dobrze. Pewnego razu gdy je wlaczylem uslyszalem szum (jak by przeplywal prad) rozkrecilem ich ale nie dostrzegam by bylo nie tak jak trzeba. Zalezy mi glownie na plytce która byla w jednym z glosniko, o ta z pokretelkami. jesli ktos mial podobny przypadek prosze o wypowiedz na forum lub na gg 12278294 albo maila damian007135(malpa)wp.pl. Z góry dziekuje za pomoc :spoko:
  • Poziom 28  
    Sprawdź czy nie masz żadnych urządzeń, w pobliżu które mogą powodować zakłócenia poza tym podłącz ampli do innego gniazdka i całą resztę sprzętu też. Dobrze, żeby komp i ampli były pod jednym prosiaczkiem. Jeśli to nie pomoże spróbuj wymienić przewód zasilający.
  • Poziom 10  
    Co do kabla zasilającego to jest on wymienny. Urządzenia też odpadają. Ja myślę ze po prostu coś się spaliło w tej płytce (chodź nic nie czułem) a zależy mi na niej by regulować i włączać 2 głośniki od radia przy biurku<radio gra ja mam nieszczęsne lekcje do namazania atu mi radio parkocze>