Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

alarm opel omega - nie można zamknąć ani otworzyć pilotem

marcin-rz 28 Jul 2006 17:40 3009 2
    marcin-rz
    Level 1  
    Witam wszystkich !

To moj pierwszy post na tym forum... bardzo prosze o pomoc !

Moj znajomy wyjechał do Francji Oplem Omega, samochod wyposażony jest w centralny zamek z alarmem. Problem polega na tym, ze otworzyl go za pomoca pilota, ale po przejechaniu kilku kilometrow i zgaszeniu silnika nie mozna go juz zamknac i otworzyc za pomoca pilota. Problem w sumie jest powazniejszy bo uzywajac samego kluczyka nie mozna uruchomic pojazdu, prawdopodobnie sie chce sie uzbroic immobilaisser. Ma dwa piloty .. z tym, ze nie ma pewnosci czy drugi pilot jest sprawny , poniewaz nigdy nie byl przez niego uzywany (nie jest pierwszym wlascicielem pojazdu).

Dodam, ze baterie w pilocie byly wymieniane. Autko stalo wczesniej kilka dni na upale ( nie wiem czy ma to jakies znaczenie)

Tak jako ciekawostka ... to w Paryżu elekronicy samochodowi sa tak zajęci ze najblizszy wolny termin maja za kilka , kilkanascie dni (?).

ja nie jestem elekrtonikiem, i prosil bym sznowne grono o jakas porade .. byc moze jest to jakas blachostka z ktora przy odrobinie podpowiedzi laik sobie poradzi

dziekuje i pozdrawiam Marcin z Rzeszowa
    michcio997
    Level 19  
    sam powinien działać czyba że ma alarm wbudowany i centralny podpiery pod niego

a co do kluczy do sam to rozwal kluczyk od tułu śrubokretem takie małe ustrojstwo to imobolajzer,,, niekture dodatkowe klucze nie maja bo to duży koszt
    User removed account
    User removed account