Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem ze zdjęciem sim locka z k500i

28 Lip 2006 20:53 1427 17
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    Sprawdzales w jakim stanie gniazdo, jak wyglada plytka ? Jesli wszystko jest ok to sproboj wygrzac plytke
  • Poziom 13  
    Wyjmij baterie. Gdy program poprosi o power zainstaluj ja ponownie. Tak jak pisze Bult sprawdz dobrze styki gniazda! Jesli tel sprawny musi ruszyc!
  • Spec od GSM
    sprawdz czy telefon ma ladowanie na zwyklej ladowarce
  • Poziom 14  
    sproboj recznie zbootowac telefon, jak nacisniesz do jobs wciskaj wlacznik telefona
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    a ty masz kabelek na USB ??
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    no to lecimy.... rozbierasz wtyczke od kabelka na com, teraz sprawdzasz czy masz podłączone do 6-rx 7-tx 10-GND oraz czy 9 jest razem z 11, jeśli tak masz i dalej nie działa to zamień miejscami kabelki z 6 i 7
    p.s.
    daj znać jak poszło
  • Spec od GSM
    k500i cid 49 gratuluje poczucia humoru i wiedzy :)
  • Poziom 19  
    hmmm...a myślałem, że K500 to głównie CID 29 :D
    spróbuj semc toolem pod ufsem jak masz możliwość
  • Poziom 17  
    A ja na twoim miejscu jak bym mial przerobniony kabelek na servisowy czyli takie cos jak w zalaczniku.. . To bym naladoiwal na max-a baterie tak ze jak pisze naladowana to odpiol ja i jeszcze raz podlaczyl jak znowu za jakis czas bedzie pisac naladowana to wtedoy szybko odpiol od ladowarki podpiol do kabelka wcisnol job i wciusnol wladze w telku<czyli wlaczenie> wtedy telek powinien zakminic i jak w paru procentach cos przerwie to bym jeszce raz naladowal baterie i podlaczyl ponownie tylko ze tym razem wciskal ten wlacznik ciagle<bootowanie reczne> i powinien pasek dojsc do 100% i pisac sucessfull.
  • Poziom 11  
    Panowie przecież ten komunikat co mu wyskakuje dotyczy włącznika telefonu. Wystarczy przycisnąć ON w telefonie (krótko) i powinno być OK. Chyba że kolega podpina włączony telefon!!
  • Poziom 17  
    Niehc sie wypowie wlasciciel watku:P. co dokobnal i jaka byla awaria:). a nie bedziesz ty mi tu gadal o jakims wlaczniku:D doslownie jka bys nie zauwazyl ze chlopak wlanczal probowal i nie pomoglo:/.