Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Astra II wyświetlacz przebiegu.

bufu86 29 Jul 2006 23:44 2832 10
    bufu86
    Level 11  
    Padło mi oświetlenie przebiegu kilometrów, miał ktoś podobny przypadek, jakie tam żarówki wchodzą, bo przypuszczam, że może się żarówka od podświetlania tych liczb spaliła, bo kontury liczb widać jak się wpatrzy.
    Oczywiście elektroniczny licznik przebiegu, włączał się dopiero po przekręceniu kluczykiem ... teraz coś go trafiło.
    User removed account
    User removed account  
    bufu86
    Level 11  
    Dzięki piękne, jutro kupię tą żarówkę i będę się z tym bawił, bo dzisiaj niedziela to sklepy zamknięte, pozdrawiam.
    User removed account
    User removed account  
    User removed account
    User removed account  
    rkris
    Level 18  
    Ta zarowka idealnie bedzie pasowala,jednak w orginale wystepuje tam troche zmodifikowana zaroweczka.

Pozdrawiam
    bufu86
    Level 11  
    Czym różni się żarówka w orginale od tej, którą podał moderator?
    Dzięki za wskazówki, im więcej ich - tym większa szansa, że nic nie schrzanie heh :-)
    Acha, jeszcz jedno, na bank będzie to żarówka, czy może to być również bezpiecznik? Jeśli bezpiecznik, to jaki numer ma bezpiecznik odpowiedzialny za ten wyświetlacz przebiegu?
    rkris
    Level 18  
    Nie wiem czy czasem nie jest ona zrobiona na zasadzie diody,ale moge sie mylic,jednak jej klosz jest troche wiekszy i grubszy jak i kolor jej jest bardziej mleczny.

Pozdrawiam
    Radeon 24
    Level 24  
    Witam!! Zgodze sie z Panem elektrit co do typu i obudowy zarowki ale szkielko ktorym osloniety jest wolframik jest nizszy, splaszczony ma lepek i jest koloru mlecznego.
    Owszem mozna zalozyc taka zarowke jak podal moderator ale nie bedzie rozpraszalo sie tak swiatelko jak przy tej mlecznej.

Ma jeszcze jedna wade: jak na taka zaroweczke to "bije" po kieszeni.

Pozdrawiam, powodzenia!!
    bufu86
    Level 11  
    Zamontowałem żarówkę NARVA 12V 1,2W BAX10d --> koszt 2 złote.
    W orginale znajdowała się tam żarówka 12V 1,5W.
    Wydaje mi się, że świeci teraz ciut słabiej, chyba, że mi się się tylko wydaje heh
    Dziękuję jeszcze raz wszystkim za pomoc, proszę moderatora o zamknięcie tematu, pozdrawiam.