Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wieża MHC-1700 i ustawienie korektora

MLP 30 Lip 2006 18:21 2161 3
  • #1 30 Lip 2006 18:21
    MLP
    Poziom 13  

Jak ustawić indywidualne częstotliwości korektora w wieży Sony MHC-1700.

Udaje mi się ustawić tylko te zaprogramowane przez producenta ale jak zaprogramować własne ustawienia?

0 3
  • #2 31 Lip 2006 08:15
    Krzychu7
    Poziom 39  

Witam. Nie wiem jak dokładnie w tym modelu, ale w podobnym SONY jest tak. Wciskasz na panelu "EQ BAND" i ustawiasz poziom basów. Następnie wciskasz "ENTER" i ustawiasz środek. Ponownie "ENTER" i regulacja sopranów. Po ustawieniu całej charakterystyki korektora naciskasz i przytrzymujesz na chwilę jeden raz "P FILE" na panelu a następnie "ENTER". W pamięci można zapisać 3 ustawienia indywidualne. Podczas zapisywania 2 lub 3 charatkerystyki postępujesz identycznie z tym, że przycisk "P FILE" naciskasz odpowiednio 2 lub 3 razy i zatwierdzasz "ENTER". Jest jedna niedogodność. Mianowicie włączenie odpowiedniej charakterystyki osobistej jest możliwe tylko z panala (za pomocą przełączania przyciskiem "P FILE"). Nie można tego robić za pomocą pilota. Pozdrawiam.

0
  • #3 31 Lip 2006 19:59
    MLP
    Poziom 13  

Kurcze ja na panelu do ustawiania charakterystyki mam przycisk PRESET + i - jak przyciskam PRESET to wyskakuje mi 5 ustawień fabrycznych, potem mam 5 ustawiań indywidualnych i nie wiem jak je ustawić. Nie mam przycisku ENTER ani P FILE.

Może ktoś wie czy tej obcji nie ustawia się na pilocie ?

0
  • #4 22 Wrz 2006 18:37
    zodiak318
    Poziom 34  

Nie ma dowolnych ustawień korektora ;/ .Można tylko bawić się Total fektem co w pownym stopmniu kształtuje charakterystkę ale nie ma możliwość "podciągania" każdego zakresu pasma oddzielnie.

0
  Szukaj w 5mln produktów