Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kilka pytań odnośnie Neostrady...

31 Jul 2006 10:46 1226 2
  • Level 20  
    Po zainstalowaniu windowsa zainstalowałem sterownik do modemu ADSL Sagem f@st gdy modem się zsynchronizował to w kontrolerze stanu modemu "zielona ikona w trayu" szybkość wychodząca została wyświetlona jako 640 Kbps.. chciałem zapytać skąd modem wiedział jaka jest wykupiona prędkość kiedy po pierwsze nie był połączony z internetem, a po 2 nie był podłączony do gniazda telefonicznego...

A drugie pytanie jest takie: jeśli jest się klientem TP i wejdzie się na www.neostrada.pl to wyświetlają się informacje o stanie konta w TP to znaczy imie i nazwisko, stan limitu i takie tam inne... Jak to się dzieje ??
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    R_Przemek wrote:
    gdy modem się zsynchronizował to w kontrolerze stanu modemu "zielona ikona w trayu" szybkość wychodząca została wyświetlona jako 640 Kbps..

To szybkość synchronizacji modemu z urządzeniem po stronie operatora.

Quote:

chciałem zapytać skąd modem wiedział jaka jest wykupiona prędkość kiedy po pierwsze nie był połączony z internetem, a po 2 nie był podłączony do gniazda telefonicznego...

Sam sobie zaprzeczasz - jak modem mógł się zsynchronizować nie będąc podłączonym do gniazdka telefonicznego ...

Quote:

A drugie pytanie jest takie: jeśli jest się klientem TP i wejdzie się na www.neostrada.pl to wyświetlają się informacje o stanie konta w TP

Klient jest identyfikowany po logine i haśle do usługi - reszta jest wyciągana z bazy danych.
  • Level 20  
    Faktycznie zamotałem się troche w wypowiedzi :D modem musi się zsynchronizować żeby były widoczne dane 640...