Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung ck6844n-cyklicznie pada pamiec!

31 Lip 2006 13:05 1026 2
  • Poziom 21  
    Witam.Pierwszy raz przyszedl do mnie rok temu.Wysokie wstawalo a nie bylo obrazu.Wrzucilem mu nowy wsad i wszystko bylo ok.Nastepnie wrocil po pol roku.Wymienilem pamiec na nowa,zaprogramowalem i tym razem chodzil 3 miesiace...Teraz wrocil po 2 tygodniach(ostatnio zalozylem blache na pamiec i wymienilem elektrolity w zasilaniu).Oczekuje od kolegow sugesti czy czesto spotykacie sie w takich przypadkach z uszkodzoniem elektronicznym czy raczej sklaniamy sie tu ku wyladowaniom kineskopu(pytam bo nigdy nie mialem kinola do wymiany ktory uszkadzalby zawartosc pamieci, choc zdaje sobie sprawe ze w tym przypadku raczej tak bedzie).
    Chassis S51a
    procek SAA5297PS/230

Jeszcze jedna prosba.Jesli dysponuje ktos wsadem konkretnie do tego modelu i procesora to bylbym wdzieczny
  • Specjalista AGD
    no na początek sprawdził bym tą starą pamięć czy ona sie uszkodziła czy też zmieniła się jej zawartość czyli starą pamięć pakuję do programatora i odczytuję i zawartość porównuję z tą co zapisałeś kiedyś
  • Poziom 15  
    ostatnio w podobnym samsungu uszkodziła sie pamięc bo klient wyłączał i włączał telewizor i coś pstrykał iskrzył przełącznik.Oprócz tego wcisnąłem kabel WN ,oczyściłem z kurzu kineskop szczególnie okolice gdzie może iskrzyć,Działa 2-miesiące i cisza.Pamięć z internetu przegrałem.