Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skoda MS401 Gdzie jest kod i licznik błędów?

31 Lip 2006 19:17 1686 5
  • Poziom 12  
    Witam z czytałem motke, ale nie mogę znaleźć gdzie zapisany kod i licznik błędów proszę o pomoc porównywałem z beta 5 ale nie pasowało mi to
    Może ma ktoś wsad do tego mile widziany bo z tego co z czytałem to error1

Moderowany przez SławeK:

Ostrzeżenie, na forum nie liczymy kodów i nie pytamy o nie. https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic100873.html Załącznik usuwam.

• Poziom 30  
    a zanim zacząłeś mieszać w procu to zapisałeś jego oryginalny wsad?Jak nie to z tym error1 to nie ciekawie to widać.
  • Spec od car audio
    Na przyszłość radzę Ci zapisać na HDD pierwszy odczyt ,potem wprowadzić dowolny (fałszywy)kod,odczytać powtórnie i porównać.Po zlokalizowniu kom.L.B. bez problemu zlokalizujesz komórki kodu.
  • Poziom 12  
    wszystko wiem kopie oryginału jaki udało mi sie zgrać mam ale jest niepoprawny i teraz ratuje mnie tylko poprawny wsad bo naprawde nigdzie nie mogę znaleźć
  • Pomocny post
    Spec od car audio
    Sprawa jest prosta - nie uzyskałeś komunikacji z procesorem i to co odczytałeś to są śmieci. Jeżeli to coś byś załadował do procesora to miałbyś error3 a nie error1. Po pliku od razu widać, że jest uszkodzony - teraz jeżeli naprawdę złapiesz poprawną komunikację to będziesz miał po odczycie FF - jeżeli dalej czyta śmietnik a jest ERROR 1 to znaczy, że dalej nie masz poprawnej komunikacji. Zresztą nie miałeś szans odczytać tego procesora poprawnie - sam widzisz, że zadziałał lock bit - nawet bez podłączenia do komputera a tylko po podłączeniu jak to zrobiłeś i włączeniu zasilania radia zrobiłby się sam z siebie ERROR1. A teray duża podpowiedź to radio wygląda bardzo podobnie jak Grundig 5300.
  • Poziom 12  
    Wielkie podziękowania dla djlj24 podpowiedz z brakiem poprawnej komunikacji w dychę a druga na medal zmieniłem program i zaczęło wszystko gadać