Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

pilot Telefunken pomocy.

mario1982 31 Jul 2006 22:21 2212 5
    mario1982
    Level 16  
    Witam otóż mam taki problem mam telewizorek TELEFUNKEN PALcolor A111MC poniżej napisane TX805 RC1127,a problem jest z tym że niemam do niego oryginalnego pilota,więc zakupiłem pilot zamiennik sprzedawca zerkną dio jakiejś kśiążki i dał mi pilot niby do TELEFUNKEN FB109 i jeszcze coś na kartecce co mu dałem napisał MT1036 prosze o pomoc lub jakąś podpowiedz bo sprzedany pilot niedziała a w sklepie niby był na jakimś urządzonku sprawdzany i jest oki?dziękuje
    mario1982
    Level 16  
    k.k dzięki też tak myślałem czyli mam żle dobranego pilota jak się niemyle czy da się coś dopasować......bo tak jak pisałem ja mam RC1127 a to co oni mi sprzedali to jest niby jakiś model FB109 i na kartecce co napisałem typ telewizora dokładnie to wszystko co jest na plakietce z tyłu to sprzedawca coś dopisał na tej kartce MT1036........a może ktoś ma linka z pilotem co by podszedł za wszelkie propozycje i pomoc dziękóje....
    Mirek Z.
    Moderator
    MT1036 to symbol zamiennika f-my Elmak z Rzeszowa, akurat właściwy za RC1127. A co konkretnie Ci sprzedali, to nie wiem. W necie znajdziesz wiele sklepów z pilotami, znajdź linki.
    zdzich42
    Level 40  
    Jedziesz w sobotę rano na Załęże na giełdę elektroniczną. Kupujesz oryginał, bądz dobry zamiennik i po kłopocie.