Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PHILIPS VR710 nie oddał kasety!!

garymarlin 02 Sie 2006 11:08 1004 5
  • #1 02 Sie 2006 11:08
    garymarlin
    Poziom 10  

Witam, po włączeniu magnetowid nie oddał kasety. Rozkręciłem, wyciągnąłem ją ręcznie. Teraz pali się lampka, że kaseta jest w środku. Żadne przyciski nie działają. Po włożeniu kasety nic z nią nie robi. Jak magnetowid rozpoznaje, że wkładam do niego kasetę? Może jakies sugestie co do naprawy usterki?

0 5
  • #2 07 Sie 2006 22:33
    garymarlin
    Poziom 10  

Problem rozwiazany, okazalo sie ze kruciec zebaty przenoszacy naped na mechanizm wysuwania kasety obracal sie na walku, i vcr glupial..., po przyklejeniu chodzi jak zloto :)

0
  • #3 07 Sie 2006 22:37
    elek77
    Poziom 24  

Jeśli się obracał na ośce bo był pękniety, to takie klejenie na długo nie pomoże. Najlepiej wymienić na nowy element bo wiele nie kosztuje. Szczególnie gdy wygląda jak któryś z pokazanych na zdjęciu.

PHILIPS VR710 nie oddał kasety!!

0
  • #4 08 Sie 2006 21:28
    garymarlin
    Poziom 10  

Wygląda dokładnie tak jak ten poniżej. A trzeba kupić całość, tzn koło pasowe, ośka i trybik? czy wystarczy trybik?
    Aha, no i jeszcze prosiłbym o adres dobrego sklepu w Warszawie, gdzie mógłbym to kupić. Z góry wielkie dzięki :)

0
  • #5 08 Sie 2006 22:17
    elek77
    Poziom 24  

Ja kupowałem w firmie Eltex (reklama na Eletrodzie) i zapłaciłem chyba coś koło 12-15zł z kpl. (czyli za to co na zdjęciu). Jeśli masz uszkodzony dolny to wymieniasz ten dolny i odwrotnie. Elementy plastikowe (koło i zębatka) są osadzane na osi w trakcie produkcji (chyba wtapiane), więc nie ma możliwości wymiany samej zębatki. Musisz tylko ustalić którą wersję tych elementów potrzebujesz a różnią się chyba odrobinę długością ośki tego potrzebnego dla ciebie lub średnicy koła. Najlepiej jest mieć kod elementu lub mieć go przy sobie w czasie zakupu (ewentualnie dobrze zmierzyć).Firma ta urzęduje na Wolumenie i tam możesz odebrać w niedzielę zamówione wcześniej części jeśli nie chesz wysyłki. Możesz też poszukać jakiegoś dostawcy bliżej.

0
  • #6 08 Sie 2006 23:57
    garymarlin
    Poziom 10  

Ok, wielkie dzięki za informację :)

0