Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

program do do robienia protokołów z pomiarów elektrycznych

azor77 02 Aug 2006 19:13 3634 3
    azor77
    Level 10  
    witam kolegów

mam taką prośbę, potrzebuje program do robienia protokołów z pomiarów elektrycznych z możliwością transmisji danych z przyrządów pomiarowych. Wiem że, sa takowe min. "sonel. krystyn 2000 "mam je w wersji demo .
    Ale chciałbym pełne wersje do własnego użytku i do przetestowania wielu ich funkcji. A nie chce płacić kupę kasy tylko po to aby się pobawić w tych programach.

Może ktoś z kolegów byłby tak miły i dał mi namiary na taki podobny programik, z góry wielkie dzięki,dzięki,dzięki,
    :|
    Azor77

azor_77(malpa)o2.pl
    andy_o
    Level 21  
    Zwykle takie oprogramowanie jest dołączane do danego przyrządu pomiarowego. Jeśli go nie posiadasz(oprogramowania) to możesz zajrzeć na stronę producenta. Nie podałeś żadnych danych, a w grę wchodzi wiele marek, modeli a nawet sposobu podłączenia do PC-ta. Spróbuj sprecyzować swoje pytanie a ktoś z pewnością coś podpowie.
    PS. Sorry, ale robisz "okrutnie" dużo błędów ortograficznych. Nie każdy to lubi.:D
    azor77
    Level 10  
    nawiązując do tematu posiadam miernik MiC 1000 firmy SONEL, z kablem do transmisji szeregowej na RS. do PC. Wiem że, Sonel ma taki programik w wersji demo, ale ja potrzebuje pełnej wersji. Lub wchodzą w grę inne programy takie które mógłbym wykorzystać do transmisji danych z mojego miernika.
    Ps. sory za błędy ale tak już mam.
    hefid
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Przeniosłem z: Schematu/instrukcji...