Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dobre wkrętaki (śrubokręty)

03 Sie 2006 08:53 20723 16
  • Poziom 17  
    Prosze podajcie jakieś dobre marki wkrętaków, takich które są twardsze od wkrętów.
  • Poziom 24  
    Witam.
    Polecam Stanley. Są dość drogie, ale nie do zdarcia.
    Używam ich intensywnie od prawie dzieśięciu lat i nie udało mi się
    jeszcze żadnego popsuć.
    Pozdrowienia.
    Darek
  • Poziom 13  
    Znajomi twierdzą, że MAKITA są dość dobre. JA używam kilku SKIL 3,6V (nie te nowe łamane które są g... warte). Baterie dałem wymienić w BATIMEX'ie za śmieszne pieniądze. Poprzednio używałem takich samych 3,6V ale BOSCH Made in Mexico + ładowarka Made in China ale we wszystkich były do dupy przełączniki lewo-prawo ( w tym 2 kupione w Szwecji - też szajs). Miałem kiedyś Bleck&Decker 3,6V (na gwarancji 3 x wymieniany na nowy) ale bardzo ciężki i nieporęczny w trzymaniu.
  • Poziom 10  
    Dla mnie Jeszcze są dobro medeco-expert niezbyt drogie od 4-10 zł za śrubokręt z magnesem prównywalne do stanleya.
  • Specjalista od sprzętów RTV
    Ja używam Belzer lub Berstein - z dziadka na ojca, z ojca na syna.
  • Poziom 37  
    Nie wiem czy sa na rynku w Polsce ale dobre sa Craftsman , Matco i SnapOn (te ostatnie nie do zdarcia ale b. drogie , te pierwsze dozywotnia gwarancja - jakby sie obrobil wymieniasz go za darmo i tyle)
    A poza tym Stanley ma dosc niezle.
    Pozdrawiam
  • Poziom 24  
    Wurth drogie ale mam w pracy narzędzia tej firmy jak ci się zepsuje dalą nowe dożywotnia gwarancja a jak klucz złamę szef stawia flaszkę. Jeszcze nikomu się to nie trafiło od 5 lat...
  • Poziom 23  
    Ja kupiłem sobie w celu przetestowania wkrętaki marki neo-tools .... ktoś mi mówił, że jest to Topex ale z wyższej półki. Nie wiem, czy jest to prawda, ale jak na razie są dosyć dobre. Mam zestaw uniwersalny, a planuję jeszcze zakup torxów. Cena może nie była jakaś zabójcza ale prawie 50 zł mnie to kosztowało.
  • Poziom 15  
    Oczywiście Wiha oraz Wera, wkrętaki z najwyzszej pólki, znacznie lepsze od Stanleya, dosłownie wieczny sprzęt

Ps. Pytac tylko w dobrych sklepach z narzędziami:)
  • Poziom 11  
    Wurth nie do zdarcia . Polecam
  • Poziom 37  
    Widzę że temat odgrzany ale tez sie dopiszę bo jest ciągle aktualny, w supermarketach pojawiły się chińskie tanie "Stanleye", nie wiem czy to podróbka czy firma wykorzystuje tania siłę roboczą. Stanley i tak ostatnio wypuszczał jakąś lipę na rynek więc przestrzegam przed pochopnym zakupem.
  • Poziom 22  
    PB SwissTools (SwissGrip) - najlepszy wkrętak jaki posiadam. Nie mam niestety pojęcia gdzie je w PL kupić.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Moderowany przez rubens:

Wykopaliska zamykam.