Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słaby wydruk w drukarce hp 1100

03 Sie 2006 10:25 2216 6
  • Poziom 10  
    witam mam problem wiem ze to jest problem z laserem. mielismy juz kiedys taki przypadek tylko ze wtedy laser mial regulacje a w tym przypadku mamy laser ktory nie ma mozliwosci regulacji. czy pozostaje oznajmic klientowi ze laser do wymiany czy moze ktos wie jak temu sprostac? dolaczylem skan strony testowej
  • Poziom 14  
    Witam.Skoro prosisz o pomoc to zamieszczając skan nie ustawiaj punktów dla siebie za ściągnięcie bo nikt ci nie pomoże. Punnkty to ty powinieneś oddać dla kogoś kto ci pomógł.
    Pozdrawiam
  • Poziom 14  
    tomi ma racje!!!ale bez ogladania skanu powiem ze wedlyg mnie albo laser jest zakurzony(wystarczy przeczyscic lustra), albo poprostu uzywasz nieorginalnego tonera....wiele razy spotkalem sie z tym ze regenerowane tonery(cartridge) pozostaiwaly wiele do zyczenia jesli chodzi o jakosc wydruku...

• Poziom 31  
    Przeczyścić lustra lasera, ew. czyszczenie wałka transwerowego lub wymiana /oczywiście toner jest idealny/
  • Poziom 10  
    sory za te punkty przy skanie juz je zlikwidowalem wiec mozna smialo go pobierac

kilka tych drukarek zrobilismy
    lustra wyczyszczone wiemy ze to napewno wina lasera bo obraz jest rozmyty jakby laser sie rozjechal nie ma poprostu ostrosci. pokretel do regulacji lasera nie ma. moze to jakis stary model lasera?

• Poziom 43  
    no jakoś punktów nie skasowałeś - nadal jest 1 dla uzytkownika i 0 za transfer, ustawiono ręcznie

zacznij od podmiany kadridża na orginalny a jesli nie to to podmień laser
  • Poziom 23  
    Jak się obraz rozmył to sprawdź czy aby wirującę lustro nie jest zmatowione na krawędziach.