Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Za niski poziom dźwięku w Windowsie

04 Sie 2006 00:51 1608 6
  • Poziom 20  
    Czesto mi sie zdaza ze brakuje mi mozliwosci podgloszenia (na laptopie) dzwieku np w winampie itp. Czy nie ma jakiegos kodeka ktory by rozszezal zakres regulacji nawet kosztem jakosci?
  • Poziom 15  
    powiedz cos wiecej.... masz zawnetrzne glosniki?
    czy te glosniki graja tak samo glosno< chodzi mi o to czy ty prubujesz wyciagnac z nich 110%?
    jezli nie to sporubuj w regulacji glosnosci windosowskich start-->akcesoria--->rozrywka-->regulacja glosnosci
    a co do kodeka... dosc mocno siedze w tym dziala ale z takim czyms sie jeszcze nie spotkalem
  • Poziom 20  
    Glosniki sa spoko (wewnętrzne) np: jesli mam mp3 troche cicho nagrana to na mikserze nie moge tego podciagnac i przez to slabo slychac. Ogolnie wszystkie sterowniki sa poprawnie zainstalowane i glosniki tez sa w bardzo dobrym stanie tylko brakuje mi czasami mozliwosci "przesterowania" glosnikow
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Nie wiem czy o to dokładnie chodzi, ale jeśli masz zbyt cicho nagrany plik mp3 i mimo ustawienia maksymalnej głosności jest za cicho, to w equalizerze winampa jest suwak "preamp", podbije to wszystkie tony w utworze, więc będzie grał głosniej, ale jakość będzie słabsza. Może pomoże też program MP3Gain
  • Poziom 20  
    Chodzi mi o jakies drivery do windowsa zeby poszezaly zakres regulacji glosnosci gdyz mi nie chodzi tylko o mp3 ale tez o filmy.
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    A może zmień sterowniki?
    Zrozumiałem, że jak otwierasz mikser, to nie możesz przesunąć suwaków... o to chodzi? Czy możesz przesunąć, chciałbyś wyżej, ale to już max?

Tak czy inaczej... pobaw się sterownikami od płyty dźwiękowej. Miałem taką sytuację, że na oryginalnych komputer grał cicho, a na nieoryginalnych (dobrałem jakieś innej firmy) grały dużo głośniej.
  • Poziom 20  
    OK juz sobie zainstalowalem nieorginalne sterowniki i chodzi o wiele lepiej