Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SEAT AURA 3 GRUNDIG

09 Lip 2002 13:05 3811 6
  • Poziom 16  
    czy ktos pomoze przeliczyc bina kalkulatorem
    poczatek
    bina jest 18 11 11 40
    z gory dziekuje mam ten program ale tego jeszcze nie robilem i poruwnal bym sobie wyniki
  • Spec od car audio
    To raczej nie to bo się suma kontrolna nie zgadza. Musiałbym mieć pełny plik.
  • Poziom 16  
    radio zrobione podstawilem bina i dziala
  • Poziom 43  
    Następny który mnie osłabia. Poczytaj sobie temat "Podłóż binka-staniwcze nie" A zrobić porządnie i nie psuć radia to nie łaska?
    Podpowiadam, zostaw oryginalnego bina a jesli chcesz mieć znany kod to przepisz z innego 4 pierwsze bajty i 4 ostatnie (np.21 42 21 42) ale razem bo muszą być kompletem z pierwszymi.
    Jeśli chodzi to wczale nie oznacza że chodzi jak powinien, dla papraczy to żadna róźnica.

SławeK
  • Spec od car audio
    Sławku, Aurę chyba się robi trochę inaczej. Tam nie zawsze podchodzi metoda na Grundiga. Ale podstawianiu bina jestem przeciw.
  • Poziom 43  
    O ile pamietam był już tutaj taki tamat. Ktoś z tym walczył i o ile pamietam sprawdziło się. Choć ostatnie 4 bajty nie koniecznie były na końcu. Ale faktycznie, wolałbym zobaczyć cały plik.

SławeK
  • Poziom 26  
    SlaweK rozmawia tylko z fachowcami z branży i jak zwykle bardzo pomocny jest ;)
    Ja nie rozumiem, podpinasz się pod tematy w których nic nie wnosisz.
    "wolałbym zobaczyć cały plik" - i zapewne odpowiednio skasować.
    Jakby nie mógł wytłumaczyć co i jak i gdzie edytować w pliku, bo sam miałem ten dylemat, ale na szczęście są tu też LUDZIE.
    Szkoda pisać.