Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Czym sie kierować budując kolumny do istniejącego już suba ?

kurtwagner 04 Aug 2006 18:16 528 0
    kurtwagner
    Level 12  
    Witam!. Tak wiec przyszedł czas na poleprzenie kolumn które są bardzo niskobudrzetowymi kolumnami budowanymi w zamiarach nagłośnień na 18stki znajomych, niestety ewentualnie jak już to tylko do tego sie "nadają " mam zamiar zrobić coś nowego i nie takich pokaźnych wymiarów i chciałbym aby zgrało sie to z subwooferem jaki zrobiłem już w zamiarach domowych. Jest on wykonany na głosniku samochodowym który jak na moje ucho w zupełności mi wystarcza a nawet ponadto jest to earthquake tremor xr 12" ciety na 80Hz . Chciałbym aby Kolumny które mam zamiar stworzyc były dopasowane i potrafiły same też troche potelepać basem zastanawiam sie nad 3 drożną konstrukcją jakiś 20cm niskotonowy 10-16cm średniotonowy i jakaś kopułka na wysokie. Zamiar jest taki aby obudowa nie była zaduża. Ogolnie aby otrzymać efekt taki że małe potrafi dużo :P konkretnie kolumny wykorzystywane będą do muzyki techno ( tzw popularny umcyk) i od czasu do czasu do filmów najbardziej zalezy mi na basie żeby kolumny bez suba tez sobie ładnie radziły