Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam schematu programatora P-124 do PDG-585

24 Cze 2003 17:22 7531 11
  • Poziom 10  
    Z góry bardzo dziękuję
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Nie jesteś w grupie Schematy i dlatego nie masz dostępu. Musisz mieć minimum 10 post.
  • Poziom 11  
    no pięknie, czyli mam wysłać 10 lipnych postów, żeby naprawić sąsiadce staruszce pralkę :-(
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Dopiero zacząłeś "przygodę" z Elektrodą więc musisz zastosować się do reguł tu panujących. Lipnych postów nie radzę pisać bo możesz zostać całkowicie zablokowany. Elektroda daje dużo ale coś za coś. Każdy tu kiedyś zaczynał a jak wiadomo początki nie są łatwe a gdyby tutaj nie było tego schematu programatora to staruszka i tak musiałaby czekać.
  • Poziom 11  
    A po co ci schemat programatora? Opisz problem, na pewno ktoś ci pomoże. Programatory bardzo rzadko nawalają.
  • Poziom 11  
    Potrzebowałem schemat pralki, i też się go nie dało ściągnąć. Na szczęscie internet jest przepastny, i jak nie tu, to gdzie indziej się znajdzie.
    A problem polega na tym, że nie przekręcał się programator w Gracji. Przyszedł fachowiec, wymienił silniczek krokowy i dalej nie działa, a silniczek dobry. Teraz jest tak, że programator się obraca tylko w czasie wypuszczania wody i wirowania. Hydrostat dobry. Fachowiec orzekł - programator.
    A ja obawiam się, że fachowiec albo się pomyslił, albo chce naciągnąć sąsiadkę na programator, bo właśnie rzucam okiem na schemat i widzę, że on źle wpiął ten silniczek. Zamiast pod 2 i 4, to obok, 2C, 4C.
    Wrócę do domu, to odwiedzę sąsiadkę i sprawdzę.
  • Specjalista AGD
    Witaam.
    Silniczek powinien być przypięty na 2,4 tak jak piszesz i to jest błąd.
  • Poziom 11  
    Co to jest hydrostat???
  • Specjalista AGD
    Witam.
    Jest to zespół styków z układem ciśnieniowym (membranowym) reagujący na poziom wody wpralce.
    Pozycja styków hydrostatu dla zbiornika pustego to odwirowanie a pozycja styków po przełączeniu gdy pralka nabierze wody to pranie.
  • Użytkownik usunął konto