Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mini wieża MHC-RG475S czy SC-AK640

europejczyk 05 Sie 2006 14:48 1217 3
  • #1 05 Sie 2006 14:48
    europejczyk
    Poziom 18  

Witam!
    Chciałbym kupić wieżę tego typu co w temacie ale...
    ...wiem że wieża Panasonic SC-AK640 nie posiada (w przeciwieństwie do jej poprzedników) w sekcji magnetofonu autorewersu oraz systemu DolbyB. Kiedyś Panasonic stosował obrotowe głowice w magnetofonie przez co odtworzenie drugiej strony kasety było możliwe natychmiast bez obracania kasety (obrót głowicy i już 2 ścieżka była odtwarzana). Zależy mi bardzo na tych funkcjach a niestety panasonic zrezygnował z nich - domyślam się że na rzecz odtwarzania MP3 i WMA.

Proszę o pomoc w kwestii wieży SONY MHC-RG475S - o ile na stronie Panasonica jest możliwość pobrania instrukcji obsługi to Sony wogóle tego nie przewidział.
    Może ktoś z Was ma tę wieżę w domu albo przyglądał się jej uważnie i może mi powiedzieć czy ma ona w swoim magnetofonie autorewers i DolbyB - z góry dziękuję za takie informacje. A może ktoś zna inny model wieży jakiejś innej firmy która miałaby te funkcje?

Bardzo proszę o wskazówki i pomoc. Pozdrawiam!

0 3
  • #2 05 Sie 2006 16:27
    Krzychu7
    Poziom 39  

Witam. Ta wieża ma 2 mechanizmy: magnetofon i odtwarzacz kaset, oba są bez autorewersu. Nie posiada też układów DOLBY. Sam ją mam i dźwięk jest wspaniały (też się zastanawiałem nad Panasoniciem, wybrałem jednak SONY i nie żałuję). Ja nie korzystam już z magnetofonu, wolę MP3. Jeśli chcesz napisz na PW, wyślę Tobie instrukcję i schemat w formacie pdf. Pozdrawiam, Krzychu.

0
  • #3 06 Sie 2006 18:43
    europejczyk
    Poziom 18  

A może ktoś coś napisze o Panasonic SC-AK640 ? Bardzo proszę.

:D

0
  • #4 23 Wrz 2006 22:54
    mori_mj
    Poziom 14  

ta wieża szytuje dośc długo plyty mp3 jeżeli sie nagra swoje:/ a dzwięk jest dośc dobry tylko trzeba mieć do niego duży pokój bo w małym bardzo dudni i powstaje efekt ciągłego basu.

0