Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mini wieża MHC-RG475S czy SC-AK640

05 Aug 2006 14:48 1316 3
  • Level 18  
    Witam!
    Chciałbym kupić wieżę tego typu co w temacie ale...
    ...wiem że wieża Panasonic SC-AK640 nie posiada (w przeciwieństwie do jej poprzedników) w sekcji magnetofonu autorewersu oraz systemu DolbyB. Kiedyś Panasonic stosował obrotowe głowice w magnetofonie przez co odtworzenie drugiej strony kasety było możliwe natychmiast bez obracania kasety (obrót głowicy i już 2 ścieżka była odtwarzana). Zależy mi bardzo na tych funkcjach a niestety panasonic zrezygnował z nich - domyślam się że na rzecz odtwarzania MP3 i WMA.

Proszę o pomoc w kwestii wieży SONY MHC-RG475S - o ile na stronie Panasonica jest możliwość pobrania instrukcji obsługi to Sony wogóle tego nie przewidział.
    Może ktoś z Was ma tę wieżę w domu albo przyglądał się jej uważnie i może mi powiedzieć czy ma ona w swoim magnetofonie autorewers i DolbyB - z góry dziękuję za takie informacje. A może ktoś zna inny model wieży jakiejś innej firmy która miałaby te funkcje?

Bardzo proszę o wskazówki i pomoc. Pozdrawiam!
    [30.03.2021, webinar elektroda] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 40  
    Witam. Ta wieża ma 2 mechanizmy: magnetofon i odtwarzacz kaset, oba są bez autorewersu. Nie posiada też układów DOLBY. Sam ją mam i dźwięk jest wspaniały (też się zastanawiałem nad Panasoniciem, wybrałem jednak SONY i nie żałuję). Ja nie korzystam już z magnetofonu, wolę MP3. Jeśli chcesz napisz na PW, wyślę Tobie instrukcję i schemat w formacie pdf. Pozdrawiam, Krzychu.
  • Level 18  
    A może ktoś coś napisze o Panasonic SC-AK640 ? Bardzo proszę.

:D
  • Level 14  
    ta wieża szytuje dośc długo plyty mp3 jeżeli sie nagra swoje:/ a dzwięk jest dośc dobry tylko trzeba mieć do niego duży pokój bo w małym bardzo dudni i powstaje efekt ciągłego basu.