Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio kenwood kdc7070r - gra CD a radio nie chce

nahor 05 Sie 2006 19:10 948 2
  • #1 05 Sie 2006 19:10
    nahor
    Poziom 2  

witam wszystkich.chodzi o to że mam radyjko samochodowe kenwood kdc7070r no i przypadkiem dotkłem do anteny plus(+) no i teraz jest problem bo płyty graja jak najbardziej poprawnie(tak jak przedtem) a nie gra radyjko tzn słuchać szum tak jak by niemiał podłączonej anteny i piąta przez dziesiąte coś tam cłychać.facio w rtv powiedział że to tranzystorek potem gadał że to jakaś głowica poleciała i zasilanie od procesora też więc moje pytanko czy on nie chce mnie zrobiś w h..a.a podkreślam że płyty kompaktowe grają bez zażutu więc prosze o pilną odp co mam dalej robiś bo musze mu dać znać a naprawe wycenia na jakieś 100 zł.czekam na odp może być nawet na GG 5141011.z góry dziękuje

0 2
  • #2 05 Sie 2006 20:13
    ikar55
    Spec od car audio

Zapewne jasnowidzem fachowiec nie jest więc przedstawił Ci kilka opcji a Ty zrazu zastanawiasz się czy nie chce Cię przekręcić.Ja gdy wyczuję takiego nieufnego (podejrzliwego), staram się zwykle odesłać go do konkurencji.

0
  • #3 06 Sie 2006 08:24
    bratek58
    Poziom 23  

W głowicy są tranzystorki i nie tylko, więc na pewno uszkodzona jest głowica. Jak chcesz mieć radyjko sprawne, to jednak daj je do naprawy.

0