Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lepiej kupić dobry odtwarzacz MP3 czy komórkę z MP3?

06 Sie 2006 13:20 2658 8
  • Poziom 10  
    Jak myślicie, co bardziej opłaca sie kupić: dobrej jakości odtwarzacz mp3 np. Creative'a czy komórkę z funkcją odtwarzacza MP3 ?

Moderowany przez skryn:

Przeniosłem z "Ogólnie".

• Poziom 30  
    jezeli chcesz słuchać muzyki (i zeby w miare duzo jej bylo) to lepiej MP3,a jak chcesz tylko dzwonic a przy okazji posłuchac kilku piosenek to kup telefon (choc np ja mam osobno mp3 Player i telefon bez mp3)
  • Poziom 10  
    marihires napisał:
    jezeli chcesz słuchać muzyki (i zeby w miare duzo jej bylo) to lepiej MP3

Właśnie do komórką wchodza karty pamięci (chodz to troche kłopotliwe) zawsze można kupić np. 3 karty po 512 mega...
  • Poziom 13  
    albo jedną karte np. 2gb
  • Poziom 14  
    Zależy jakie masz fundusze. Jeżeli stać cię aby wybrzydzać: to bierz zestaw: dobry grajek mp3 + komórę.
    Jestem szczęśliwym posiadaczem iRiver T10, oraz siemensa s35i (epoka kamienia).
    Telefon jak telefon, dzwonić - dzwoni, sms wysyła, a nawet odbiera... Troszkę wstyd wyjmować go przy ludziach, no ale przecież czapka mi z głowy nie spadnie.

Natomiast iRiver - mam jeszcze jakiegoś starszego discmana, też nie najtańszego, ale z iRiverem nie ma porównania. Jakość dźwięku fantastyczna (w dużej mierze dzięki słuchawkom), mptrójki całkiem inaczej brzmią, w ulubionych utworach słychać całkiem nowe brzmienia.. Kiedy go dostałem, kosztował 750 zł....
  • Poziom 36  
    Jak nie chcesz żeby Ci się dyndało za dużo na szyi, to komórka - licząc się z szybkim rozładowywaniem akumulatore; bo MP3 potrafi rąbać prund z zastraszającą szybkością. Co do brzmienia? Sa modele komórek (np. SE K750i) które naprawdę potrafia bardzo dobrze odtwarzać dźwięk wprawiając słuchacza w osłupienie. Tyle że wodotrysków to tu nie uswiadczysz; ale podstawowe rzeczy są.
    Przenośniaki maja "ustawioną" pojemność na stałe - w komórce możesz zmienić kartę (jeśli jest taka opcja) na inną, większą, kolejną, więc jest miejsca więcej. Osobiście posiadam i to i to, ale z uwagi właśnie na komfort, wolę używać komórki - jeden grajek na szyi starczy.
  • Poziom 27  
    Co ty pleciesz przeciez są mp3 z wymienialnymi kartami. Ja swoją "Hama" kupiłem za nie co ponad 100zł do tego, karta SD,
    dobre słuchawki a nie gówna za 20zł.

Co prawda mam K300i ale to nie to. tym bardziej że tam to mam wbudowane 12 Mb =\

Polecam iPoda, rewelacja :P marzenia hihi
    moze za rok jak bedą tanie.

Pozdro :]
  • Poziom 19  
    ->Trabi
    Niekoniecznie na stałe - poszukaj informacji o odtwarzaczach mp3 Sandisk Sansa, przykładowo c140. Mają one możliwość dołożenia karty pamięci.
  • Poziom 36  
    A to przepraszam - nie wiedziałem; zwracam honor.