Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

co wybrać corsa czy matiz

07 Sie 2006 00:18 4441 11
  • Poziom 2  
    panowie i pani mam dylemat jakie autko bendzie lepsze deawoo matiz czy opel corsa ??autka podobne spalanie też więc co radzicie??z góry dzięki za odp
  • Poziom 18  
    matko bosko, odpowiedź jest krótka wolisz robotę niemieckaczy koreańską? , miałem matizy 4 na warsztacie u ojca i nawt wrogowi bym niepolecił żeby jeździł po bułki ,
    1. pada wszystko i cześci sakramencko drogie i trudno dostać,
    2.plastik tak skrzypi ze nieidzie jechac i po roku sie dziwnie odbarwia
    3.potrzecie i 4 to deawoo :)
  • Poziom 14  
    Zdecydowanie Corsę ale może być droższa od Matiza.
  • Admin Zabezpieczenia Stacjonarne
  • Moderator
    Nie demonizowałbym awaryjności aut koreańskich (to stereotyp bez pokrycia), ale corsa jest samochodem o klasę większym. Więcej miejsca w środku, większy bagażnik itp. Druga rzecz to wiek i stan techniczny auta. Oczywiście, wybór należy do Ciebie.
  • Poziom 38  
    Też się zastanawiałem nad ty 6 lat temu! Przyglądałem się jeszcze "Atosowi" i "Yaris". Wybrałem jednak VW Polo i jestem zadowolony. Nakręciłem ponad 100 tys km i dołożyłem do niego 2,5 tys zł na naprawy, wymianę oleju, opon itp. (w tym stłuczki).
  • Poziom 13  
    Kolego, radze Ci abys nie popelnil bledu i nie kupil MATIZA...mam kilku znajomych ktorzy chwala sobie Corse B wiec mysle ze bedzie to o niebo lepszy wybor
  • Poziom 2  
    ja wlasnie kupilem corse jestem bardzo zadowolony.(bedzie droszsza od matiza alle leprza) ja wybralem silnik 1.2 16 v spalanie nieco wiekrze niz w 1.0 ale silnik leprzy o 100%. matizy sa dobre do 100 tys kilometrow potem sie sypią.
  • Poziom 27  
    U znajomego na placu (pomoc drogowa) widzialem rozbitego matiza (chyba nawet roku nie mial wiec blacha OK). Powiem tak, dostal lekko w prawy przod, powtarzam lekko a po otwarciu klapy bagaznika widac bylo pekniecia na spawach, rozszczelnienia kabiny i w ogole wszytsko stracilo geometrie!
    Strach pomyslec co by sie dzialo przy wiekszej stluczce... To zabawka a nie samochod!!

Widzialem tez Corse i to konkretniej walnieta... bez porownania!

Jak chcesz jezdzic trumna to bierz matiza ;)
  • Poziom 38  
    Witam! Bardzo mi miło!
    Dzięki za adres "Forum Polo"!
  • Poziom 2  
    hej, to znow ja. otóż pojeździłem troche corsą i jestem pod wrażeniem, wprawdzie jest 7 letnia ale jest jak nowa. biegi wchodza bardzo precyzyjnie, silniczka nie słychac w ogóle. dalem 14 ( z oplatami) ale jest dobrze wyposażona. te roczniki mozna znalezc nawet od 9 tysiecy. warto jednak poszukac egzemplaza z wspomaganiem .abs tez bysie przydał.