Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Chrysler Voyager 2,5 TD - problem z ładowaniem

piwosz1 08 Aug 2006 11:29 2464 3
    piwosz1
    Level 2  
    Witam
    Poszukuję informacji dot. Chryslera Voyagera z 04.1995r 2,5TD . Zepsuł się regulator napiecia , jak okazalo się ,regulator jest wbudowany w module sterującym silnikiem . Elektryk wstawił nowy , od poloneza , ale zaczeły się kłopoty ze wskaźnikiem ładowania i kontrolką "engine". Nie jest to normą ale podczas jazdy zapala się kontrolka , a wskaźnik pokazuje 18V. Podłączyłem do zapalniczki voltomierz i w momencie gdy na desce wskaźnik pokazuje 18V - voltomierz pokazuje 14,05 albo 13,95 - różnie . Wystarczy ,że podczas jazdy wcisnę sprzęgło i wskaźnik opada do połowy . Czy ktoś mial taki problem ?
    Pozdrawiam
    Mariusz
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    LukasK69
    Level 10  
    dlaczego regulator od poloneza
    piwosz1
    Level 2  
    nie wiem dlaczego , taki mi wstawił , problem nadal aktualny , jeżeli mogę - to proszę o pomoc w rozwiązaniu kłopotliwego ładowania , Wesołych Świąt , Mariusz
    Jerry2012
    Level 2  
    Sprawdz najpierw czujnik obrotu wału u mnie to bylo przyczyna a tez chcieli wymieniac alternator i regulator choc nikt nie wiedzial gdzie jest Pozdrawiam