Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

RADIO PEUGEOT RT3 GSM I GPS / CO ROBIĆ I JAK PODŁACZYĆ

mikileszno 08 Aug 2006 13:43 18678 17
    mikileszno
    Level 10  
    zacznę od tego

chce założyć to radio do peugeota 206 rocznik 2004

zaupiłem radio magneti marelli rt3 mp3 z gps i gsm

czy jest szansa podłaczenia tego radia do 206?

wiem -zeby nawigacja i telefon dzialaly musze dokupic anteny i inny wyswietlacz.
    Oprócz tego trzeba wpisać VIN i aktywować RT3 wBSI

dowiedzialem sie ,ze jak to radio jest na CANIE to wogóle nie bedzie działać.Na VINIE TO PODOBNO DA RADĘ

Wie ktoś co tu z tym zrobić żeby działalo???

Pytałem już wielu ale każdy mowi co innego.

Na początku to bym je chciał chociaż sprawdzić czy działa a potem podlaczyc pod instalacje co mam i pod stary wyswietlacz.narazie nawigacji i telefonu bym nie chciał

Radio jest z 11.2005

Może znacie kogoś we Wrocławiu lub Lesznie kto jest w stanie coś takiego podłaczyć

Post był raportowany.
    Nie używaj dużych liter w tytule. [h]
    Grzegorz Siemienowicz
    Level 36  
    Nie podłączaj - przydatność mapy do tego systemu jest w Polsce hmmm ... powiedzmy ....... dyskusyjna
    bushman206
    Level 11  
    No ja też mam takie radio i cały czas pracuje naad podłączeniem do 206,ki
    mar_70
    Level 11  
    no to jest juz nas trzech !
    bushman206
    Level 11  
    No ja mam chyba najgorszą sytuacje bo mam auto z 2001 a w nim nie ma instalacji multiplexowej tylko trzena robić jakieś emulatorki sieci, w moim przypadku pracuje nad tym kilka ludzi, ciężko bardzo ale miejmy dobre myśli że sie uda...Nawet elektronicy u mnie W Peugeocie rozkładaja ręce...
    foks025
    Level 13  
    jest mozliwość podłączenia tego radyjka w 206-ce,kolega ma takie radyjko złlożone fabrycznie w 206-ce z 2004 r,mam mozliwość sprawdzenia podłączenia radio-wyświetlacz-bsi
    bushman206
    Level 11  
    foks025 wrote:
    jest mozliwość podłączenia tego radyjka w 206-ce,kolega ma takie radyjko złlożone fabrycznie w 206-ce z 2004 r,mam mozliwość sprawdzenia podłączenia radio-wyświetlacz-bsi

Wiem w 206 RC było fabrycznie ale po 2004 roku, fajnie by było jak byś popatrzył w tym aucie u kolegi jak jest podłączony wyświetlacz i radio antena i bsi i może zdjęć zrób....
    foks025
    Level 13  
    podłączenie tego grajka nie jest wcale tak skomplikowane jak by się wydawało,kolega podstawil mi tą 206-ke o której pisałem prędzej i mam wymontowaną fabryczną wiązkę przejściówkę z iso na iso 2 i opisane co gdzie jest podpięte do BSI ,licznika.Zainteresowanych zapraszam na gg
    Marcin-Cz1
    Level 11  
    Poszukuję map Polski do RT3 (do 307SW z DT)?
    Czy ktoś może pomóc?
    maxipug
    Level 13  
    udało mi się podłączyć to radyjko w 206(koszt przejsciówki z iso na nie to ok 50 zł)ale mam problem z wgraniem vin do niego, panowie w ASO probowali ale radyjko nie przyjmuje i ciągle pika,może zna ktoś bardziej brutalną metodę na pozbycie się pikania tego ustrojstwa,np modyfikacja wsadu albo jakaś inna?
    Gangster
    Level 10  
    Hi. Nabylem radio RT3 i chcialbym je zamontowac w peugeocie 206. Radio jest z 09.2004, a samochod z 2003 tylko niewiem czy radio jest na CAN czy VAN. Na Van to powinno isc, ale jak sie dowiedziec jaki system ma to radio??
    Poza tym potrzebuje przejsciowke (gdzie znajde opis) oraz wyswietlacz. Czy to wystarczy do poprawnego dzialania radia?? Wiem, aby miec GPS jak i GSM to musze miec anteny. Ale czy bez nichda rade wogle to radio uruchomic na moim samochodzie??
    Moze ktos napisze jak mam to wszystko podlaczyc??
    Radio poprzez przejsciowke do samochodu i wyswietlacz do samochodu??
    Czy z tym radiem dziala fabryczna instalacja sterowania radiem przy kierownicy oraz wskazania kompa (srednie spalanie, predkosc oraz bledy)??
    kaprallol
    Level 1  
    Witam może ktoś wie gdzie w tym radyjku znajduje się pamiątka i jak jest opisana.
    lisztwank
    Level 14  
    witam
    czy ktoś wie gdzie i kto mógłby wpisać nr vin do tego radyjka?
    pozdrawiam
    krzysztofglad
    Level 11  
    Witam kolegów.
    Ja natomiast poszukuje takiego radia na części a dokładnie porzebuje sprawnego tunera.
    Może ktoś coś doradzi.
    Pozdrawiam
    _PREDATOR_

VIP Meritorious for electroda.pl
    Przeniosłem z: Radia samochodowe!

Popraw temat, bez CapsLock!
    piomar31
    Level 1  
    Widzę, że trafiłem na rozmowę profesjonalistów stąd moje pytanie: czy w peugeot partner 2003r z instalacją multipex mogę zamontować radio RD-3 mimo, że wyswietlacz mam taki który wskazuje tylko godzinę? Co muszę dokupić, ewentualnie co przerobić? Wyswietlacz jest taki sam jak w 206
    _PREDATOR_

VIP Meritorious for electroda.pl
    Kolego piomar31, tu jest dział Bazar Podzespoły, a nie serwis!