Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Uszkodzone gniazdo serwisowe/Samsung e800

bongos1 08 Sie 2006 23:21 918 4
  • #1 08 Sie 2006 23:21
    bongos1
    Poziom 9  

Witam.Mam następujący problem.Niedawno nabyłem telefon Samsung e800 i po 2 dniach tak sie zdarzyło, że uszkodziłem gniazdo serwisowe(za mocno wcisnąłem ładowarkę do gniazda).W serwisie po obejrzeniu telefonu, stwierdzili że za dużo ścieżek na płycie głównej od gniazda serwisowego zostało wyrwanych i nic się już nie da zrobić - telefon na śmietnik, chyba że kupić nowa płytę główną(niestety do tego modelu nie znalazłem).
    Mam zamiar poużywać jeszcze tego telefonu, ale nie wiem jak naładować.Mam zamiar spróbować, podłączając 2 kabelki od ładowarki do samej baterii.Problem jest w tym że nie wiem za bardzo jak, ponieważ bateria posiada 3 pola złote i nie wiem do których i jak podpiąć kabelki.

Poniżej zamieszczam zdjęcie styków baterii, na czerwono zaznaczyłem oznaczenia jakie są na baterii przy tych 3 stykach bo na zdjęciu słabo wyszły.

https://obrazki.elektroda.pl/68_1155071700.jpg

0 4
  • #2 09 Sie 2006 06:26
    mieto3
    Poziom 12  

orginalna ladowarku tu ci nie pomoze, kup na allegro zewnetrzna ladowarke do bateri, jest to polsrodek poniewaz nie mozna w tym czasi korzystac z telefonu...

0
  • #3 09 Sie 2006 06:44
    bongos1
    Poziom 9  

Nie rozumiem o jaką zewnętrzną ładowarke chodzi, czy mógłbyś mi pokazac przykład aukcji?

0
  • #5 09 Sie 2006 15:19
    bongos1
    Poziom 9  

Niestety nigdzie nie ma ładowarki biurkowej do Samsunga e800, nawet w hurtowniach brak.Czy ktoś ma do odsprzedania :)

0