Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ksero SHARP SF-7850 drukuje czarną kartkę

pupi2 10 Sie 2006 00:54 2306 2
  • #1 10 Sie 2006 00:54
    pupi2
    Poziom 11  

Witam, potrzebuje pomocy z w/w kserem, otoz robi ono czarne kopie(kartka wychodzaca z ksera jest do polowy czarna a od polowy sa czarne smugi - przez ta czern widac tekst ktory miala kserowac), co moze byc przyczyna? Stan licznika to ponad 43 tys kapi- czy to duzo jak na ksero? Gdzie mam zaczac szukac usterki? Toner jest- tylko nie wiem czy developer tez sie wsypuje oddzielnie- czy jest w tonerze? Czy to jest wina zuzytego bebna? Aha jeszcze jedna usterke zauwazylem, gdy ustawie zeby pobieralo z kasety z kartkami z A4 to pomieli pomieli io wywala kod L6, to kod od obrotowej ksety(Rotary cassette trouble)- czy chdzi o te kasete z kartkami A4 czy moze gdzies w urzadzeniu jest jeszcze inny mechanizm, ktory moze taki blad zwracac- moze ktos mi pomoze? Wiem, ze pewnie malo obrazowo opisalem problem, ale nie za wiele sie znam na tym sprzecie, choc juz jedno ksero reanimowalem- to rozmontowalem zupelnie i zlozylem znow- wszystko poczyscilem i tyle- wiecej nie umiem.
    Prosze o pomoc!

0 2
  • #2 10 Sie 2006 06:41
    marek216

Poziom 43  
  • #3 11 Sie 2006 18:29
    pupi2
    Poziom 11  

Witam, wiec optyka sprawdzona, za bardzo nie widze tam usterek, ale ja za bardz osie tez nie znam na tym- no nic chyba pozostaje wezwanie serwisu, ale mam pyt, czy to moze byc wina bebna?

0
  Szukaj w 5mln produktów